Kullanıcı Servisleri

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Vodafone Maxi SMS Paketi

Vodafone Maksi SMS Paketi Yenilendi!

Vodafone Maksi SMS Paketi yeni düzenlemesi ile artık çok daha cazip. Vodafone içi 10000 – Diğer operatörlere de 2000 SMS! Üstelik bu paket sadece 9,90 TL!

Paketi daha öncesinde kullanalar Şubat ayı itibari ile, yeni alacaklar olanlarda onay mesajının ardından hemen kullanmaya başlayabiliyorlar.

Toplamda 12000 SMS hakkına sahip olabileceğiniz, Vodafone Maksi SMS Paketi ile artık yazılarınızı kısalmadan, uzun uzun içinizi dökebileceksiniz.

Kampanyaya katılabilmek için tek yapmanız gereken ise Vodafone’a hattınız ile HYMAKSI yazıp 7999’a kısa bir mesaj atmak!  Katılmak bu kadar kolay!

Kampanyada başka neler var;

 • Öncelikle kampanyadan, mevcut ve yeni aktif (kısıtla ya da dondurulmuş hatlar hariç) Vodafone aboneleri yararlanabiliyor.
 • Hattınız görüşmeye kapalı ya da dondurulmuş ise bu kampanyadan maalesef yararlanamıyorsunuz.
 • Sahip olacağınız 12000 adet SMS’i sadece yurtiçin GSM operatörleri yönlerine kullanabiliyorsunuz (10000 Vodafone, 2000 Diğer operatörler ve sabit hatlar).
 • Paketinizin kullanım süresi 30 gün ile sınırlı. 30 günün sonunda, kalan SMS haklarınız bir sonraki aya devrolmuyor. Bu yüzden, 30 gün boyunca rahat rahat hakkınızı kullanabilirsiniz.
 • Hattınızı kapattırırsanız, başka bir operatöre geçerseniz, numaranızı taşırsanız, dondurursanız ya da iptal ettirirseniz, kampanya kapsamında aldığınız SMS hakları siliniyor.
 • Kampanya şuan için devam ediyor olsa da, Vodafone istediği zaman kampanyayı sonlandırabiliyor. Bu yüzden bu fırsattan yararlanmak için acele etmelisiniz.
 • 30 günlük kotanızı aşacak olursanız, attığınız SMS’ler, mevcuttaki paketinizin tarifesi üzerinden ücretlendiriliyor.
 •  Paket her ay kendini otomatik olarak yeniliyor. Yani bir kere kayıt olduğunuzda, siz paketinizi iptal ettirmezseniz ya da Vodafone kampanyayı sonlandırmazsa, her ay yenileniyor. Bu yenileme, faturasız hatlarda 30 günün sonunda, hattınızda yeterli bakiye olduğu zaman yapılırken, faturalı hatlarda, otomatik olarak yeni dönem başlatılıyor ve faturanıza yansıtılıyor.
 • Bu kampanyadan çıkmak istediğinizde yine 7999’a kısa mesaj atarak yapabiliyorsunuz. İsterseniz IPTALHYMAKSI yazıp, isterseniz de IPTAL ONIKIBIN yazıp mesaj atabilirsiniz.
 • Yalnız unutmayın ki, mevcutta başka bir SMS paketiniz varsa, bu kampanyadan yararlanamıyorsunuz. Mevcut paketinizi iptal ettirip, yeni döneme başladıktan sonra yeni bir kampanya için kayıt yaptırabiliyorsunuz. Sistemden gelen onay mesajınızı almadan paketiniz başlamayacaktır, aklınızda bulunsun.
 • Vodafone bünyesinde olan diğer SMS kampanyasında yer alan, Vodafone Avantajlı Mesaj Paketi kapsamındaki, günlük 1 SMS’ten sonra gün boyu ücretsiz kapsamında kullanamayacaksınız.

31 Ocak 2012 de başlayan bu muhteşem SMS kampanyası, Vodafone bünyesinde hala devam ediyor. Yenilenen, Vodafone Maksi SMS Paketini kaçırmamak için, acele edin!

Diğer Kampanyalar

 • Vodafone’a Geri Gel Kampanyası Vodafone'a geri gel kampanyası ile birbirinden güzel hediyeler sizleri bekliyor. Daha önce Vodafone'dan numarasını taşımış olanlar ancak tekrar Vodafone'a geri gelmek isteyenlere müjde! Vodafone'un...
 • Vodofone 200 dakika nasıl yapılır Eğer Vodofone abonesi değilseniz şimdi tam zamanı.Vodofone Türkiye'nin ileri gelen operatörlerinden birtanesi ve kullanıcı sayısıyla da en fazla aboneye sahip operatörüdür.Yaptığı kampanyalarla...
 • Vodafone Faturalı ve Faturasız Abonelere 4GB İnternet Paketi Vodafone'nun, " bana internet paketi yetmiyor" diyen abonelerine, aylık 4GB internet paketini sunuyor. Aylık sadece 39 TL ödüyorsunuz! Katılmak için: Faturalı Abonelere 4 gb internet: ...
 • Vodafone İnternet Paketleri 8GB Vodafone  internet paketlerinden 8GB'lık internet paketi, ayda sadece 69 TL'ye! İnternetim hiç bitmesin, 3G hızında olsun, doyaya kullanayım diyorsunuz, 8G'lık Vodafone İnternet Paketi tam sizli...
 • Cep telefonu tarife karşılaştırma Artık Cep telefonu tarife karşılaştırma devri başlıyor!Bu tarife ile artık herkes tarife karşılaştırma işlemini birkaç dakika içinde yapabilecek.Ancak bu işlem şuan için sadece operatörlerin kendi ...

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>