Vodafone Vodem ile Avantajlı Konuşma Kampanyası

Vodafone herkes, bilgisayardan internete rahatça bağlansın diye, faturalı ve faturasız Vodemnet paketleri sunuyor. Üstelik Vodem hediyeli!

İnternete 3G hızında bağlanmak için cep telefonunuzun olması şart değil! Vodafone ile şimdi Vodem’lerle (Vodafone Mobil Modem) istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde bilgisayarınızla internete girebilir 3G hızında kullanımlarınızı yapabilirsiniz.

Vodafone Vodem ile Avantajlı Konuşma kampanyası taahhütlü bir kampanya.

Aylık 1GB veya 4GB İnternet paketi kampanyalarından 18 ay taahhütlü olarak dahil olmak isterseniz, Vodem cihazına ücretsiz sahip olabiliyorsunuz.

Kampanyadan bir hattınızla, sadece bir defa katılabiliyorsunuz.

Vodafone 18 ay taahhütlü Vodem kampanyasında, hattınızın ses kampanya süresi boyunca, faturanız dönem değişikliği yaparsa, değişiklik yaparak dahil olduğu fatura dönemine ilişkin olarak faturanız oluşturuluyor. Bu tutar ise KDV ve ÖİV dahil 15 TL’nin altında kalıyorsa, Vodafone 18 ay taahhütlü Vodem kampanyası kapsamında sağlanan KDV ve ÖİV dahil olan 15 TL tutarındaki indirim, sadece fatura tutarınız kadar sağlanıyor. Fakat geriye kalan indirim tutarınız bir sonraki aya devretmiyor.

Vodafone Vodem kampanyası süresince, Ücretsiz sahip olduğunuz Vodem cihazınız ile ilgili bir problem yaşadığınızda, cihazınızı Vodafone Yetkili noktalardan değil, Vodem cihazınızı üren firmadan destek almanız gerekiyor.

Kampanya sadece Vodafone yurt içi kapsama alanları içerisinde geçerli. Yurt dışında cihazınızı kullanmak isterseniz, yurt dışı ücretlendirmeniz yurt dışı tarifesinden yapılır.

Ay içerisinde bitirmediğiniz bakiyelerinizi bir sonraki aya aktaramıyorsunuz. Taahhüt süreniz bitmeden kampanyadan çıkmak isterseniz eğer, kampanya süresince size tanınan indirim bedelinin ödemesini yapmanız gerekir.

Vodafone Avantajlı Vodem kampanyasından yararlanabilmek için, en geç 31 Aralık 2012 tarihine kadar Vodafone Yetkili Satış Bayii lerine bireysel başvuru yapmanız gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir