Vodafone Turbo Vodem

Vodafone Turbo Vodem ile, 3G erişim hızındaki 4GB internete, paket ücreti oalrak ayda sadece 39 TL’ ye sahp olabiliyorsunuz!

Kampanyadan tüm fturalı bireysel ve kurumsal Vodafone aboneleri olarak yaralanabiliyorsunuz.

3G hızında internet keyfini cep telefonu olmadan bilgisayarınızdan Vodafone Vodem’lerle yaşayabiliyorsunuz. Vodafone Turbo Vodem’ler ile istediğiniz zamanda, istediğiniz yerde bilgisyarınızdan internete bağlanabileceksiniz. Üstelik, bağlantı kablosu, erişim şifresi aramaya gerek kalmadan, Vodem’inizi bilgisayarınızın USB girişine takarak, çok kısa bir sürede internet erişiminizi sağlayabilirsiniz.

Üstelik kampanya kapsamında sahip olacağınız Vodem cihazınız, Huawei HiLink teknolojisine sahip. Vodem cihazınız sms desteği ile donatılmış.

Kampanya 6 ay taahhütlü. Vodafone Turbo Vodem 4GB paketine abone olabilek için acele etmelisiniz. Kampanya bitiş tarihi 31 Aralık 2012.

Vodafone Turbo Vodem 4GB’lık internet kampayasında, aylık 39TL’lik ödemeniz, 6 ay geçerli olacak. 6. Ayın sonunda paket ücrtiniz o dönemki 4GB internet paketi fiyatı üzerinden ücretlendirilecek.

Turbo Vodm kampanyası, paket aşımlı bir kampanya. Yani kampanya kapsamında size sunulan aylık 4GB inetrneti bitirirseniz, eni dönem gelene kadar yapacağınız her kullanım ücretlendirilecek. Ücretlendirme ise her 10MB’lık kullanımınızda 50 Kuruş oluyor.

Kampanyaya ses görüşmeleriniz ya da smsleriniz dahil değil. Bu kullanımlarınız, Turbo Vodem paketiniz dışında, mevcut konuşma tarifeniz üzerinden hesaplanarak faturanıza yansıtılacak.

İnternet paketiniz yurdışı kullanımlarına açık değil. Vodafone Türkiye ülke sınırları kapsama alanlarında geçerli. Yurtdışından internet erişimi sağlamak isterseniz, cihazınızdan yapacağınız her kullanım, Vodafone yurtdışı internet kullanım ücretinden size faturalandırılıyor.

Vodafone Turbo Vodem kampanyasında, 6 aylık taahhüttünüz bitmeden paketinizi iptal ettirmek isterseniz Vodafone Müşteri Temsilciğini arayabilir ya da Vodafone Satış Noktaları’na gidebilirsiniz. Fakat taahhütünüz bitmeden, kampanya iptaline giderseniz, taahhütname gereği cezai işlem uygulanıyor ve indirimli olarak kullandığınız paketlerin hesaplamaları yapılarak faturalandırılıyorsunuz.

İptal işleminizi gerçekleştirdiğiniz dönem, dönem içerisindeki kullanımlarınızı fatura kesim tarihinize kadar kullanmaya devam edebiliyorsunuz. 4GB’lık internetinizden dönem değişikliği geldi halde kalan bakiyelerinizi devredemiyorsunuz.

Vodafone Turbo Vodem kampanyasına mesaj çekerek katılamıyorsunuz. Kampanyaya katılmak, Vodem cihazınızı teslim almak ve bilgisaarınızın bağlantısı için gerekli bilgileri almak için, Vodafone Satış Noktalarına bireysel başvuru yapmanız gerekiyor. Kampanya kapsamındaki indirimden yararlanabilmek için, son katılım tarihini kaçırmayın.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir