Kullanıcı Servisleri

Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Turbo Vodem

Vodafone Turbo Vodem ile, 3G erişim hızındaki 4GB internete, paket ücreti oalrak ayda sadece 39 TL’ ye sahp olabiliyorsunuz!

Kampanyadan tüm fturalı bireysel ve kurumsal Vodafone aboneleri olarak yaralanabiliyorsunuz.

3G hızında internet keyfini cep telefonu olmadan bilgisayarınızdan Vodafone Vodem’lerle yaşayabiliyorsunuz. Vodafone Turbo Vodem’ler ile istediğiniz zamanda, istediğiniz yerde bilgisyarınızdan internete bağlanabileceksiniz. Üstelik, bağlantı kablosu, erişim şifresi aramaya gerek kalmadan, Vodem’inizi bilgisayarınızın USB girişine takarak, çok kısa bir sürede internet erişiminizi sağlayabilirsiniz.

Üstelik kampanya kapsamında sahip olacağınız Vodem cihazınız, Huawei HiLink teknolojisine sahip. Vodem cihazınız sms desteği ile donatılmış.

Kampanya 6 ay taahhütlü. Vodafone Turbo Vodem 4GB paketine abone olabilek için acele etmelisiniz. Kampanya bitiş tarihi 31 Aralık 2012.

Vodafone Turbo Vodem 4GB’lık internet kampayasında, aylık 39TL’lik ödemeniz, 6 ay geçerli olacak. 6. Ayın sonunda paket ücrtiniz o dönemki 4GB internet paketi fiyatı üzerinden ücretlendirilecek.

Turbo Vodm kampanyası, paket aşımlı bir kampanya. Yani kampanya kapsamında size sunulan aylık 4GB inetrneti bitirirseniz, eni dönem gelene kadar yapacağınız her kullanım ücretlendirilecek. Ücretlendirme ise her 10MB’lık kullanımınızda 50 Kuruş oluyor.

Kampanyaya ses görüşmeleriniz ya da smsleriniz dahil değil. Bu kullanımlarınız, Turbo Vodem paketiniz dışında, mevcut konuşma tarifeniz üzerinden hesaplanarak faturanıza yansıtılacak.

İnternet paketiniz yurdışı kullanımlarına açık değil. Vodafone Türkiye ülke sınırları kapsama alanlarında geçerli. Yurtdışından internet erişimi sağlamak isterseniz, cihazınızdan yapacağınız her kullanım, Vodafone yurtdışı internet kullanım ücretinden size faturalandırılıyor.

Vodafone Turbo Vodem kampanyasında, 6 aylık taahhüttünüz bitmeden paketinizi iptal ettirmek isterseniz Vodafone Müşteri Temsilciğini arayabilir ya da Vodafone Satış Noktaları’na gidebilirsiniz. Fakat taahhütünüz bitmeden, kampanya iptaline giderseniz, taahhütname gereği cezai işlem uygulanıyor ve indirimli olarak kullandığınız paketlerin hesaplamaları yapılarak faturalandırılıyorsunuz.

İptal işleminizi gerçekleştirdiğiniz dönem, dönem içerisindeki kullanımlarınızı fatura kesim tarihinize kadar kullanmaya devam edebiliyorsunuz. 4GB’lık internetinizden dönem değişikliği geldi halde kalan bakiyelerinizi devredemiyorsunuz.

Vodafone Turbo Vodem kampanyasına mesaj çekerek katılamıyorsunuz. Kampanyaya katılmak, Vodem cihazınızı teslim almak ve bilgisaarınızın bağlantısı için gerekli bilgileri almak için, Vodafone Satış Noktalarına bireysel başvuru yapmanız gerekiyor. Kampanya kapsamındaki indirimden yararlanabilmek için, son katılım tarihini kaçırmayın.

 

 

Diğer Kampanyalar

  • Vodafone Cepte Wi-Fi Kampanyası Vodafone Yeni Cepte Wi-Fi kampanyası ile interneti istediğiniz her yerde, istediğiniz şekilde kullanabiliyorsunuz. Vodafone yeni Cepte Wi-Fi paketinizi, cep telefonunuzdan ya da Wi-Fi özelliği i...
  • Vodafone Taahhütlü Vodem Kampanyası Vodafone, cep telefonu olmadan, bilgisayarından 3G hızında internete bağlanmak isteyen abonelerine, 3 ay taahhütlü Vodem kampanyasını sunuyor. Üstelik ayda, sadece 29 TL den başlayan fiyatlarla. ...
  • Vodafone Faturasız Vodem Vodafone cep telefonu olmadan, internete bağlanmak isteyen abonelerine, 65 TL'den başalayan fiyatlarla Vodem cihazlarını sunuyor. Vodafone Vodem cihazlarıyla bilgisayarınızla,  internete 3G hızında...
  • Vodafone Hesabını Bilen Vodem Tarifesi Vodafone ‘dan abonelerine Hesabını Bilen Vodem Tarifesi “Faturam çok gelirse” diye endişelenmeden, hesabınızı bilerek de internet erişimizi sağlayabilirsiniz. Vodafone Hesabını Bilen Vodem Tarifes...
  • Vodafone Grunging Notebook ve Vodem Kampanyası Vodafone Arçelik ve Beko bayilerinden 1554 A1 i3 model nootebook satın alan tüm faturalı Vodafone abonelerine, 6 ay boyunca 1GB'lık yüklü Vodem cihazını hediye ediyor. Sahip olduğunuz Grunding m...

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>