Vodafone Taahhütlü Vodem Kampanyası

Vodafone, cep telefonu olmadan, bilgisayarından 3G hızında internete bağlanmak isteyen abonelerine, 3 ay taahhütlü Vodem kampanyasını sunuyor. Üstelik ayda, sadece 29 TL den başlayan fiyatlarla.

Vodafone Taahhütlü Vodem Kampanyası’na katılmak için 3 ay taahhüt verdiğinizde, ayda 29 TL ‘ye, 3G hızında, 4GB’lık internet paketine sahip oluyorsunuz. Bunun için ayrıca cep telefonunuz olmasına da gerek yok. Tek yapmanız gereken, Vodafone bireysel ya da kurumsal Vodafone faturalı hat müşterisi olmanız.

Kampanyaya katılmak için, Vodafone Yetkili Satış noktalarına şahsi başvuru yapmanız gerekiyor. Fakat kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgileri, Vodafone internet sitesinden ya da Vodafone Müşteri Hattını arayarak da alabiliyorsunuz.

Vodafone 3 ay taahhütlü Vodem kampanyası kapsamında hattınıza tanımlanan, adil kullanım kotanız 4GB olarak belirlenmiş. 4GB^lık internet paketinizi, 3 ay boyunca indirimli olarak, 29 TL’ye sahip olabiliyorsunuz. 3 ayın sonunda, yani kontrat süreniz bittiğinde, kampanyaya 39 TL ödeyerek devam edebiliyorsunuz.

Vodem cihazınız varsa sadece paket ücretlerini ödüyorsunuz. Vodem cihazınız yoksa da, sadece9 TL gibi bir ücret ödeyerek, K3773 ve K3806 model Vodem cihazına sahip olabiliyorsunuz.

Unutmayın ki Vodafonbe 3 ay Taahhütlü Vodem kampanyası, paket aşımlı bir kampanya. Aylık 4GB’lık internetiniz bittiğinde, her 10 MB’ lık kullanımlarınız, 50 Kuruş üzerinden faturalandırılıyor. Bir  fatura dönemi içerisinde, kota aşımlarınızdan, faturanıza en fazla 100 TL yansıtılabildiği için, bu kullanımdan sonra yapacağınız, kota aşımlarınız ücretlendirilmeyecek. Fakat unutmayın ki bu tutarlara, cihaz bedelinizin taksit tutarları dahil değil.

Vodafone taahhütlü Vodem kampanyasında, sesli görüşmeleriniz ve mesajlarınız dahil değil. İnternet paketi dışındaki görüşmeleriniz, mevcut tarifeleriniz üzerinden faturanıza ayrıca yansıtılıyor.

Vodafone Vodem paketinizden önce başka bir internet bağlantısı paketiniz varsa, öncelikle bu bağlantınızın kesilmesi gerekmekte. Kampanyaya dahil olduğunuzda yeni bir internet bağlantısı yapılacak. Yapılan yeni bağlantı ile birlikte 3G hızında ki internetinizi kullanmaya başlayacaksınız.

Vodem cihazınızın bilgisayarınıza tanımlanması için, Vodafone Yetkili Satış Noktalarından yardım alabilirsiniz.

Kampanyayı taahhüt süresinden önce (3 aydan önce) iptal ettirmek istediğinizde, yaptığınız sözleşme gereğince, cezai uygulama yapılıyor. Hesaplanan cezai uygulama faturanıza yansıtılıyor. Yansıtılan ücreti ödediğinizde paketiniz iptal oluyor. Buna ek oalrak, paket iptaline gittiğiniz fatura dönemi içerisinde, yeni dönem başlangıcı gelene kadar kalan bakiyeleriniz kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Fatura yeni döneme geçeceği tarihte, paketinizde kalan MB’ları bir sonraki aya ya da başka bir pakete devredemiyorsunuz. Bu sebeple bakiyelerinizi özgürce kullanabilirsiniz.

4GB’lık internet paketiniz, yurt içi erişimleriniz için geçerli. Cihazınızı yurt dışında da kullanabilirsiniz fakat, paket kapsamı dışında, Vodafone yurt dışı internet kullanımı tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Vodafone 3 ay Taahhütlü Vodem Kampanyası, stoklarla sınırlı olduğu için, kayıt olmak istiyorsunuz acele etmelisiniz. Kampanyaya son katılım tarihide 31 Aralık 2012 olarak belirlenmiş.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir