Vodafone mobil internet paketleri

Vodofone mobil internet paketleri ile ihtiyacınıza göre internete sahip olabilirsiniz.Vodofone’un abonelerine sağladığı bu kolaylıklar sayesinde artık herkes mobilden internete bağlanmanın keyfini yaşayacak.Aylık olarak aldığınız bu internet paketlerini 30 gün boyunca istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.Üstelik en uygun fiyatlarla şimdi sadece Vodofone abonelerine özel!Vodofone mobil internet paketleri ile google’yi kullanabilir,facebook’ta arkadaşlarınızla irtibat halinde kalabilir,gazete okuyabilir ve hatta bankacılık işlemlerinizi bile güvenle yapabilirsiniz.Hem faturalı hem de faturasız hatların yararlanabileceği günlük ve aylık internet paketlerini istediğiniz tarifeyi seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.İşte uygun fiyatlarıyla Vodofone mobil internet paketleri.

Aylık facebook ve twitter paketi : Paket ücreti sadece 5 TL’dir.ABONEYENIFT yazıp 3636’ya abonelik mesajı göndermeniz dahilinde 1 ay boyunca kullanabilirsiniz.

Net Avantaj 250 MB: Paket ücreti 10 TL’dir.ABONE NET250 yazıp 3636’ya kısa mesaj göndererek aktif hale getirebilirsiniz.

Net Avantaj 1 GB: Paket ücreti 20 TL olup,ABONE NET 1000 yazıp 3636’ya kısa mesaj göndererek paketinizi aktif hale getirebilirsiniz.

Günlük ek paket: Günde sadece 1,5 TL’ye 1 gün boyunca sınırsız internetin keyfini çıkarabilirsiniz.Hemen almak için ABONESUPERGUNLUK yazıp 3636’ya gönderin.

Günlük Cepnet paketi: Günde sadece 1,5 TL karşılığında 1 gün boyunca internetin tadını çıkarın.Hemen ABONE GUNLUK CEPNET yazıp 3636’ya kısa mesaj göndererek bu paketi satın alabilirsiniz.

Vodofone mobil internet paketleri ile artık internete bağlanmanın tadını çıkaracaksınız.Hemen size uygun paketi belirleyin ve abone olarak internete sınırsız bağlanın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir