Vodafone Konuşana Vodem Kampanyası

Vodafone’dan herkes bilgisayardan internete rahatça bağlansın diye faturalı ve faturasız Vodemnet paketleri… Üstelik Vodem hediyeli!

Vodafone ile şimdi Vodem’lerle (Vodafone Mobil Modem) ‘lerle istediğiniz zaman ve yerde bilgisayarınızla internete girebilir 3G hızında internetinizi kolayca kullanabilirsiniz. Üstelik cep telefonunuz olmadan sadece bilgisayara, kampanya kapsamında ücretsiz sahip olacağınız Vodem cihazınızı takarak!

Kampanya ilgili genel bilgileri kısaca özetleyelim;

  • Öncelikle Vodafone bireysel faturalı abonesi olmalısınız.
  •  Vodafone “Konuşana Vodem Hediye” kampanyası ‘n da 35 TL ve üzeri Cep Avantaj, 30 TL ve üzeri Cep Kamu Tarifelerinden birine 12 ay taahhüt ile aynı müşteri numarası altında farklı bir faturalı hatla birlikte kullanılmak üzere 1 adet K3773 model Vodem hediyesi ile kampanyaya katılabilirsiniz.
  • Vodafone Konuşana Vodem Kampanyasına katıldığınızda, Vodem ile kullanacağınız hatta, bir defa olmak koşulu ile 1GB hediye internet yüklemesi kazanacaksınız. Hediye internet paketinin kullanım süreniz 1 ay. Unutmayın 1 ay içerisinde kullanmadığınız paketleri bir sonraki aya aktaramıyorsunuz. Bu yüzden, paketlerinizi fatura döneminiz üçerisin de keyifle kullanabilirsiniz.
  • Taahhüttünüz bitmeden kampanyadan çıkarsanız, kampanya kapsamında yararlandığınız indirim tutarını ödemeniz gerekiyor.
  • Bir Vodafone hattınızla, Vodafone Konuşana Vodem Kampanyası’ndan sadece bir kez yararlanabiliyorsunuz.
  • Vodafone Konuşana Vodem Kampanyasında, ses görüşmeleriniz için istediğiniz Vodafone tarifesini seçebiliyorsunuz.

Kampanya sadece Vodafone yurt içi kapsama alanlarında geçerli oluyor. Yurt dışında yapacağınız kullanımlar, Vodafone yurt dışı internet kullanım tarifesinden ücretlendiriliyorsunuz.

Vodafone İnternet Kampanyalarından bilgi almak için ve bu kampanyalardan yararlanabilmek için Vodafone Müşteri Temsilcileriyle görüşmeyi unutmayın.

Kampanyaya katılabilmeniz için son tarih 31 Aralık 2012. Acele edin!

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir