Vodafone Kısa Süreli İnternet Paketleri

Vodofone kısa süreli internet paketleri ile ihtiyacınıza göre paket sunuyor. Üstelik uzun süre bir internet paketi istemiyorsanız Vodofone’da bunun da çaresi var. Vodofone kısa süreli internet paketleri ile paketin ne zaman biteceğini bilir, paket aşımına uğramazsınız. Üstelik fiyatları da cep yakmayacak kadar az olan bu paketlerden dilediğinizi seçerek internete bağlanabilirsiniz. İşte Vodofone kısa süreli internet paketleri:

SÜRESİNİ BİLEN İNTERNET PAKETLERİ: BU paketler ile paketinizin süresini bilir ve sıkıntı yaşamazsınız. İster günlük ister saatlik internet paketi alabilirsiniz. Günlük internet paketi almak için sadece 5 TL ödemeniz yeterli olacaktır. Ayrıca saatlik internet paketine de sadece 1 TL’ye sahip olabilirsiniz. Bu paketleri satın almak için eğer günlük istiyorsanız ABONEGUNLUK VODEMNET yazıp, eğer saatlik istiyorsanız ABONE SAATLİK VODEMNET yazıp 3636’ya kısa mesaj gönderebilirsiniz.

ESNEK PAKET: Vodofone esnek paket adı altında başlattığı bu kampanya ile istediğiniz kadar internete sahip olmanızı sağlıyor.

1 GB 15 TL, 2 GB 30 TL, 3 GB 45 TL ve 4 GB 60 TL.Ayrıca, süper paket aldığınız takdirde

GB internet sadece 40 TL.Kampanyaya katılmak için eğer esnek paketlerden birini istiyorsanız ABONE 1GB ESNEK, eğer süper paketi istiyorsanız ABONE 6GB yazıp 3636’ya kısa mesaj gönderebilirsiniz.

AYLIK EK PAKETLER: Eğer aylık internet paketinizin limiti dolmuş ise ek paketlerden birini alarak iletişim halinde kalmaya devam edebilirsiniz.

AYLIK 1 GB 15 TL -ABONE EK1

AYLIK 4 GB 25 TL -ABONE EK4 yazıp 3636’ya kısa mesaj gönderebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir