Vodafone iPad İnternet Paketleri

Vodafone abonesi iseniz, iPad’iniz ile dünyaya açılmak artık çok kolay. Üstelik sizin seçeceğiniz Midi ya da Maxi paketlerde aylık 19 TL ve 29 TL’ lik fiyatlarla, Vodafone yetkili mağazalarında sizi bekliyor.

Vodafone size,  iPad inizi, 3G farkı ve mobil internet paketleri ile anlaşma zorunluluğunuz olmadan, istediğiniz yerden kullanabilme imkanlarını sunuyor. .

iPad Midi ve Maxi İnternet Paketlerinden birini tercih ettiğinizde, Vodafone iPad İnternet Paketi kampanyasının sağladığı avantajlardan inanın memnun kalıyorsunuz. Sağladığı avantajları isterseniz kısaca özetleyelim;

  • Vodafone iPad Mini ve Maxi İnternet Paketlerini, hiçbir ayrım olmadan, tüm Vodafone aboneleri kullanabiliyor.
  • Kampanyaya katılmak için iPad’iniz ile birlikte herhangi bir Vodafone yetkili bayiine gidebilirsiniz. Ayrıca Vodafone Müşteri Hizmetleri’ den de kampanyaya katılabilir ve kampanya ile ilgili bilgilerin ayrıntılarını öğrenebilirsiniz.
  • iPad kullanıcılarına özel, Vodafone  yeni iPad Aylık Midi İnternet Paketi aylık 19 TL ve Vodafone iPad Maxi Paket ise ayda 29  TL.
  • Paketinizi iptal etmediğiniz sürece, her dönem yenilenmeye devam ediyor. Sizde bir işlem yapmadan, 19 TL ve 29 TL olan kampanya fiyatlarından İnternetinizin keyfini çıkarmaya devam edebiliyorsunuz…

Paketlerinizi iptal ettirdiğiniz taktirde, sistem içerisinde kalan kullanmadığınız bakiyelerini bir sonra ki aya aktaramıyorsunuz ya da başka bir internet paketine. Yine de iptal işlemini gerçekleştirdiğiniz tarihte yenilenme dönemi gelmediyse, aynı dönem sonuna kadar bakiyelerinizi kısıtlama olmadan kullanabiliyorsunuz.

Vodafone iPad Mini ve Vodafone iPad Maxi İnternet Paketleri’ nde paket aşım ücreti bulunmuyor. Sizin aldığınız paketler işçin belirlenen, aylık adil kullanım bedellerini bitirdiğinizde, İnternet erişim hızınız biraz düşürülüyor. Fakat siz internet kullanımlarınıza devam edebiliyorsunuz.

Ek bir bilgi olarak; 3G internet erişim hızınızda, operatörün kapsama alanlarına, hava şartlarına, iletişim ağlarının yoğunluğuna göre dönem dönem değişiklik gösterebiliyor. Bu bilgi her operatör ve iletişim ağında geçerlidir, unutmayın.

Yukarıda da belirtiğim gibi, Vodafone iPad Mini ve Vodafone iPad Maxi İnternet Paketlerine kısa mesaj atarak abone olamıyorsunuz. Cihazınız ile ilgili güncellemelerin yapılması için ayrıntılı bilgi ve destek almanız gerekli. Bu sebeple Vodafone Müşteri Hizmetleri aramalı ya da Vodafone Yetkili Satış Noktalarına başvuru yapmanız gerekli.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir