Vodafone İnternet Paketleri 8GB

Vodafone  internet paketlerinden 8GB’lık internet paketi, ayda sadece 69 TL’ye!

İnternetim hiç bitmesin, 3G hızında olsun, doyaya kullanayım diyorsunuz, 8G’lık Vodafone İnternet Paketi tam sizlik.

Kampanyaya nasıl katılırım diyorsanız, dikkatlice okuyunuz;

  • Öncelikle Vodafone abonesi olmanız gerekiyor
  • Ardından 3G paketiniz yoksa, bu özelliği açtırmanız gerekiyor
  • Tek yapmanız gereken 3636’ya ABONE 8GB yazıp mesaj atmak

Onay mesajınızın ardından, Vodafone 3G hızın da 8GB’lık internetinizi kullanmaya başlıyorsunuz.
Vodafone 3G hızında 8GB’lık internet paketi ile ilgili diğer bilmeniz gerekenler;
 Kampanyaya katılmak için ve kampanyadan çıkmak için atacağınız smsler ücretsiz. Kampanya da paket aşımı söz konusu. Eğer bir dönem içerisinde 8GB internetinizi bitirirseniz, her 10MB’lık kullanımlarınız 0,5 Kuruş üzerinden faturanıza ekleniyor. Bir fatura dönemi içerisinde de en fazla 100 TL’lik ek ücret yansıtılabiliyor.
 Kampanya geçerliliği sadece yurt içerisinde. Faturasız hatlar için paket yenileme süresi 30 gün olarak belirleniyor. 69 TL’lik Vodafone 8GB internet paketine KDV ve ÖİV dahil oluyor. Unutmayın paketinize içerik ücretleri dahil değil.
Paketinizi iptal ettirmediğiniz sürece, her dönem yenilenerek devam ediyor. Sizde keyifle internetinizi kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Vodafone internet paketinizi iptal ettirmek isterseniz, 3636’ya IPTAL 8GB yazıp mesaj atabilirsiniz. Paketiniz iptali, iptal işleminizi gerçekleştirdiğiniz, fatura dönemi sonunda olacak. Bir sonraki dönem faturanız yenilenmeyecek. Kalan bakiyeleriniz bir sonraki aya devir olmayacak ama, iptal işlemini yaptığınız fatura döneminiz bitene kadar kullanabileceksiniz.
Farklı bir internet paketine geçmek istediğinizde paketinizi iptal ettirmeniz de gerekmiyor. Yeni pakete abone olmak için, abone olma koşullarını yerine getirmeniz yetiyor. Fakat aklınızda bulunsun, sistemden onay mesajı gelmediği sürece, paketiniz aktif hale gelmeyecektir. Aktif hale gelmemiş paket döneminde internet kullanımı yaparsanız, hattınızın internet erişim tarifesi üzerinden ücretlendiriliyorsunuz.
 
Fatura dönemi içerisinde 8GB’lık internetiniz bitmeden hattınızı kapatırsanız, başka bir operatöre geçerseniz ya da hat değişikliği yaparsanız, kullanım haklarınız siliyor ama siz aylık paket tutarı olan 69 TL’yi ödüyorsunuz.
 
Kampanyadan Faturalı ya da Faturasız Vodafone hatları yararlanabiliyorlar. Sadece Vodafone Hesabını Bilen Tarife kullanıcıları HARİÇ.
 
Vodafone abonelerine istedikleri internet paketlerine sahip olma imkanı sunuyor. İnternetten, Vodafone Müşteri Hizmetlerinden ya da Satış Bayii

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir