Vodafone Hesabını Bilen Vodem Tarifesi

Vodafone ‘dan abonelerine Hesabını Bilen Vodem Tarifesi

“Faturam çok gelirse” diye endişelenmeden, hesabınızı bilerek de internet erişimizi sağlayabilirsiniz. Vodafone Hesabını Bilen Vodem Tarifesi tam 4 farklı alternatif sunuyor;

  • 0-5 MB İnternet + SIM KART vergisi 0 TL
  • 2 GB İnternet + SIM KART vergisi 20,5TL
  • 4 GB İnternet + SIM KART vergisi 35,5 TL
  • 6 GB İnternet + SIM KART vergisi 50,5 TL

Üstelik kullanmadığınız ay sadece SIM KART vergisini ödüyorsunuz. Bu ücret ise sadece 5,5 TL.Vodafone Hesabını Bilen Tarife size başka neler sunuyor;

  • Facebook kullanımlarınıza herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.
  • İlk ay 5 MB’ lık kullanımlarınız ücretsiz. Sonraki her 2GB’ lık kullanımlarınıza ise 15 TL ödüyorsunuz.

İnterneti keyfini çıkararak doyasıya kullanan biriyseniz ve faturada bu yüzden sürprizlerle karşılaşıyorsunuz, Vodafone Hesabını Bilen Vodem Tarifesi tam size göre. Siz 6 GB’a kadar doyasıya kullanım yaptığınızda ve kotaya ulaştığınızda sistem otamatik oalrak bağlantınızı kesiyor. Böylece sürekli kullanımlarınızı kontrol altında tutmanız gerekmeyecek. 6GB İnternet kullanımı yapsanız bile SIM KART ücreti hariç sadece ayda 45 TL ödüyorsunuz.

Vodafone Hesabını Bilen Tarife kampanyasından sadece bireysel faturalı aboneler yararlanabiliyor.

6GB’lık İnternetinizi bitirdiğinizde, isterseniz saatlik, günlük ya da haftalıkı ek paketler alabiliyorsunuz.

Vodafone Hesabını Bilen Tarife kampanyası sadece bilgisayar üzerinden yapılan İnternet erişimlerinde geçerli oluyor. Kampanyadan yararlanabilmek için hattınızın ses görüşmesine kapalı, internet kullanımına açık olması gerekiyor. Bu sebeple Vodafone Hesabını Bilen Tarife kampanyasına katılmak için, yetkili Vodafone Satış Noktalarına başvuru yapmanız gerekiyor. Bunun dışında Vodafone Müşteri Temsilcilerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

  • Dönem içerisinde tarife iptal işlemi yaparsanız eğer, iptaliniz fatura kesim tarihinde gerçekleşir. Fatura kesim tarihine kadar kampanyanın sunduğu hizmetlerden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Servis ücretini ödedikten sonra paketinizi sonlandırabilirsiniz.

Unutmayın fatura dönemi içerisinde internet kullanılmazsanız bir ücretlendirmeniz olmayacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir