Vodafone Grunging Notebook ve Vodem Kampanyası

Vodafone Arçelik ve Beko bayilerinden 1554 A1 i3 model nootebook satın alan tüm faturalı Vodafone abonelerine, 6 ay boyunca 1GB’lık yüklü Vodem cihazını hediye ediyor.

Sahip olduğunuz Grunding marka bilgisayarınızla, Vodafone sayesinde 6 ay boyunca 1GB’lık internetin keyfini çıkarabiliyorsunuz. Üstelik, 6 ay boyunca m.fecebook.com sayfasını ücretsiz girebileceksiniz.

Kampanyaya katılmak için, faturalı Vodafone abonesi olarak, Grunding 1554 A1 i3 model notebook almanız yeterli olacak. Bilgisayarınızı aldığınızda, Hesabını Bilen Tarife üzerinden Vodem cihazınız 6 aylık dönem boyunca 1GB’lık internet ile sizin olacak.

Kampanya kapsamında, Vodafone Hesabını Bilen Tarife dahilinde 1 GB internetiniz, fatura stop sisteminde olacağı için, aylık hattınıza tanımlanan 1GB’lık internet kotanız biterse, erişiminiz bir sonraki döneme kadar, otamatik olarak kesiliyor. Tekrar internet erişimi yapmak istediğiniz takdirde, saatlik, günlük ya da haftalık internet paketlerinden satın alabilirsiniz.

Kampanya kapsamında, 6 aylık indirimli dönem bittiğinde, kampanya kapsamında verilen paketinizi değiştirmezseniz, tarifenenin kampanyasız fiyatından internet kullanımlarınıza devam edebilirsiniz.

Bir Vodafone hattınız ile kampanyadan sadece bir defa yararlanabiliyorsunuz.

Kampanya kapsamında cihazınız ile ilgili bir sorun yaşarsanız, bunun ile ilgili, cihazın üretimini yapan firma ile görüşmeniz gerekecektir.

Kampanyaya sesli görüşmeleriniz ve mesaj kullanımlarınız dahil değil. Görüşme paketleriniz için, seçeceğiniz paket üzerinden ayrı olarak ücretlendiriliyorsunuz. Kampanya kapsamında kullanabileceğiniz ve size uygun olan paketi seçmek için, Vodafone Müşteri Hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Vodafone ve Grunding iş birliği ile, hazırlanan bu kampanya kullanımları yurt içi kullanımları için geçerli oluyor. Yurt dışına çıktığınızda Vodem’ini bağlantı için kullanabilirsiniz fakat, kampanya kapsamındaki 1GB’lık kullanımlarınız dahil olmaz. Yurt dışında yapacağınız internet kullanımları, Vodafone yurt dışı internet kullanım tarifesinden ücretlendirilir.

Vodafone Grunding Notebook ve Vodem Kampanyası stoklar ile sınırlı olduğu için, kampanyadan yararlanmak için acele etmelisiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir