Kullanıcı Servisleri

Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Grunging Notebook ve Vodem Kampanyası

Vodafone Arçelik ve Beko bayilerinden 1554 A1 i3 model nootebook satın alan tüm faturalı Vodafone abonelerine, 6 ay boyunca 1GB’lık yüklü Vodem cihazını hediye ediyor.

Sahip olduğunuz Grunding marka bilgisayarınızla, Vodafone sayesinde 6 ay boyunca 1GB’lık internetin keyfini çıkarabiliyorsunuz. Üstelik, 6 ay boyunca m.fecebook.com sayfasını ücretsiz girebileceksiniz.

Kampanyaya katılmak için, faturalı Vodafone abonesi olarak, Grunding 1554 A1 i3 model notebook almanız yeterli olacak. Bilgisayarınızı aldığınızda, Hesabını Bilen Tarife üzerinden Vodem cihazınız 6 aylık dönem boyunca 1GB’lık internet ile sizin olacak.

Kampanya kapsamında, Vodafone Hesabını Bilen Tarife dahilinde 1 GB internetiniz, fatura stop sisteminde olacağı için, aylık hattınıza tanımlanan 1GB’lık internet kotanız biterse, erişiminiz bir sonraki döneme kadar, otamatik olarak kesiliyor. Tekrar internet erişimi yapmak istediğiniz takdirde, saatlik, günlük ya da haftalık internet paketlerinden satın alabilirsiniz.

Kampanya kapsamında, 6 aylık indirimli dönem bittiğinde, kampanya kapsamında verilen paketinizi değiştirmezseniz, tarifenenin kampanyasız fiyatından internet kullanımlarınıza devam edebilirsiniz.

Bir Vodafone hattınız ile kampanyadan sadece bir defa yararlanabiliyorsunuz.

Kampanya kapsamında cihazınız ile ilgili bir sorun yaşarsanız, bunun ile ilgili, cihazın üretimini yapan firma ile görüşmeniz gerekecektir.

Kampanyaya sesli görüşmeleriniz ve mesaj kullanımlarınız dahil değil. Görüşme paketleriniz için, seçeceğiniz paket üzerinden ayrı olarak ücretlendiriliyorsunuz. Kampanya kapsamında kullanabileceğiniz ve size uygun olan paketi seçmek için, Vodafone Müşteri Hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Vodafone ve Grunding iş birliği ile, hazırlanan bu kampanya kullanımları yurt içi kullanımları için geçerli oluyor. Yurt dışına çıktığınızda Vodem’ini bağlantı için kullanabilirsiniz fakat, kampanya kapsamındaki 1GB’lık kullanımlarınız dahil olmaz. Yurt dışında yapacağınız internet kullanımları, Vodafone yurt dışı internet kullanım tarifesinden ücretlendirilir.

Vodafone Grunding Notebook ve Vodem Kampanyası stoklar ile sınırlı olduğu için, kampanyadan yararlanmak için acele etmelisiniz.

 

Diğer Kampanyalar

  • Vodafone Hesabını Bilen Vodem Tarifesi Vodafone ‘dan abonelerine Hesabını Bilen Vodem Tarifesi “Faturam çok gelirse” diye endişelenmeden, hesabınızı bilerek de internet erişimizi sağlayabilirsiniz. Vodafone Hesabını Bilen Vodem Tarifes...
  • Vodafone Cepte Wi-Fi Kampanyası Vodafone Yeni Cepte Wi-Fi kampanyası ile interneti istediğiniz her yerde, istediğiniz şekilde kullanabiliyorsunuz. Vodafone yeni Cepte Wi-Fi paketinizi, cep telefonunuzdan ya da Wi-Fi özelliği i...
  • Vodafone’a Geri Gel Kampanyası Vodafone'a geri gel kampanyası ile birbirinden güzel hediyeler sizleri bekliyor. Daha önce Vodafone'dan numarasını taşımış olanlar ancak tekrar Vodafone'a geri gelmek isteyenlere müjde! Vodafone'un...
  • Vodafone Faturasız Vodem Vodafone, cep telefonu olmadan, bilgisayarınız ile interneti özgürce kullanabilmeniz için 3 ay kontratlı Vodafone 3 Aylık Vodem kampanyasını abonelerine sunuyor. Vodafone Faturasız Vodem kampaya...
  • Vodafone Turbo Vodem Vodafone Turbo Vodem ile, 3G erişim hızındaki 4GB internete, paket ücreti oalrak ayda sadece 39 TL' ye sahp olabiliyorsunuz! Kampanyadan tüm fturalı bireysel ve kurumsal Vodafone aboneleri olara...

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>