Vodafone Faturasız Vodem

Vodafone cep telefonu olmadan, internete bağlanmak isteyen abonelerine, 65 TL‘den başalayan fiyatlarla Vodem cihazlarını sunuyor. Vodafone Vodem cihazlarıyla bilgisayarınızla,  internete 3G hızında, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden bağlana bileceksiniz.

Kampanyaya bireysel faturasız Vodafone aboneleri katılabilecek. Kampanyaya katılabilmek için tek yapmanız gereken, en yakın Vodafone Yetkili Satış Noktalarını ziyaret etmeniz. Kampanyaya dahil olduğunuzda, Vodafone Yetkili Satış Noktalarında size cihazın nasıl kurulum yapılacağı bilgisi ve bunun dışında hangi paketlerden yararlanabilirisiniz, hangi paket sizin daha uygun olur gibi bilgileri alabilirsiniz.

Satın alacağınız Vodem cihazı ile yapacağınız internet erişimleriniz, 3G hızında gerçekleşecek. Fakat, 3G internet erişimi, kapsama alanlarına, İnternet erişim yoğunluğuna ve hava şartlarına göre geçici sürelerde değişiklik gösterebiliyor.

Kampanya kapsamında satın alabileceğiniz Vodem cihazları ve satış fiyatları ise şöyle;

K3773 Vodem cihazından almak isterseniz 65 TL ödeme yapıyorsunuz.

K3806 Vodem cihazını almak istediğinizde ise 69 TL tutarında bir ödeme yapacaksınız. Hangi cihazı alırsanız alın, kampanya kapsamında, Vodafone cihazınıza 30 gün boyunca keyifle kullanabileceğiniz 4GB’lık internet erişim kotasını hediye ediyor. 30 gün boyunca keyifle 4GB internetinizi kullanabiliyorsunuz. Bu hediye bir defaya mahsus yeni cihaz için geçerli oluyor. Paketinizde kalan bakiye olursa kullanmanız gerekiyor çünkü bir sonraki aya devredemiyorsunuz.

Kalan bakiyenizi bilmek isterseniz DATA BAKİYE yazıp 4646‘ya sms atabilirsiniz. Bu sayede kullanımlarınızı kontrol altında tutabilirsiniz. Fakat kısa mesaj ile yapılan bilgilendirmelerde son 12 saatlik kullanımlarınız dahil olmaya biliyor.

Vodafone Faturasız Vodem kampanyası size internet erişimleriniz için kullanacağınız, USB girişli, Vodem cihazının satışı ile ilgili bir kampanya. Yani, ilk ay hediye edilen 4GB’lık internet paketi dışında internet erişimi sağlamak isterseniz, internet kullanım paketi satın almanız gerekecek. Vodafone bünyesinde, Vodem cihazlarla kullanım yapabileceğiniz, sizin için en uygun paketi bulmak için isterseniz Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz. Kullanım için alacağınız internet paketi, cihaz ücretinden ayrı olarak ödeme yapacaksınız.

Vodafone Vodem Kampanyasına, bir Vodafone hattınızla sadece bir defa katılabiliyorsunuz. Koşulları sağlayan her bir Vodafone hattınızla ayrı ayrı kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Unutmayın kampanyada ki cihazlar stoklarla sınırlı ve son başvuru tarihine çok az kaldı. Son başvuru tarihini kaçırmamak için 31 Aralık 2012 tarihine kadar en yakın Vodafone Yetkili Satış Noktasına başvuru yapmalısınız. Bilgisayarınızdan, 3 G hızında keyifle internete bağlanmak isterseniz, bu mükemmel fırsatı kaçırmayın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir