Kullanıcı Servisleri

Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Faturasız Vodem

Vodafone, cep telefonu olmadan, bilgisayarınız ile interneti özgürce kullanabilmeniz için 3 ay kontratlı Vodafone 3 Aylık Vodem kampanyasını abonelerine sunuyor.

Vodafone Faturasız Vodem kampayasında 3 ay taahhüt verdiğinizde kampanya bedeline tüm vergiler dahil olarak toplamda sadece 139 TL ödüyorsunuz.

Kampanya kapsamında 3 ay boyunca (taahhüt süresi boyunca) hattınıza 10 MB internet kullanımı yükleniyor.

Vodafone Faturasız Modem kampanyası kapsamında, Vodafone  K3773 Vodem sahibi oluyorsunuz. Kampanyada K3773 model Vodem’iniz, faturasız hat başlangıç paketiniz, 3 ay boyunca geçerli olacak 10MB internet paketiniz 139 TL tutarında size veriliyor.

Kampanya kapsamında 3 aylık taahhüt süreniz bittiğinde, size en uygun olan Vodafone Vodem ile internet paketi kampanyalarından bir tanesini seçebiliyorsunuz.

Paketinizi, 3 aylık taahhüt sürenizden önce iptal ederseniz eğer, cezai işlem uygulanıyor. Kapmaya kapsamında yararlandığınız indirim tutarı hesaplanarak ücretlendiriliyor. Cezai ücretlendirmeyi ödeyerek kampanyadan çıkabiliyorsunuz. 3 aylık taahhüt süreniz dolduğunda paket iptalinizi gerçekleştirdiğiniz taktirde herhangi bir ücret yansımayacaktır.

Kampanya da istediğiniz sesli görüşme tarifesini seçebiliyorsunuz. Sesli görüşmeleriniz ve mesaj kullanımlarınız seçtiğiniz tarife üzerinden, ayrıca hesaplanarak ücretlendiriliyor.

Vodafone Faturasız Vodem kampanyası, Vodafone Türkiye kapsama alanlarındaki kullanımlar için geçerli. Yurt dışında yapacağınız kullanımlar, Vodafone yurt dışı internet kullanım tarifesi üzerinden ücretlendiriliyor.

Kampanyaya, her Vodafone hattınız ile sadece bir defa katılabiliyorsunuz. Hattınıza 3 ay boyunca yüklenecek olan 10MB internetinizin kullanım süresi 90 gün olacak. Bu yükleme 1 defaya mahsus olarak yapılacak.

Satın aldığınız cihaz ile ilgili bir sorun yaşarsanız, cihazınızı üreten firma ile görüşmeniz gerecek.

Sahip olduğunuz Vodafone Vodem’inizi bilgisayarınıza yükleme için Vodafone Yetkili Satış Noktalarından yardım alabiliyorsunuz. satış noktalarında ki müşteri temsilcileri size kampanya ve sahip olacağınız Vodem ile ilgili ayrıntılı bilgileri aktaracaklardır.

Vodafone Faturasız Vodem ile 3g hızında internet kullanımının keyfine varabiliyorsunuz. Vodafone 3G internette, internetin erişim hızı, hava koşullarına, gsm operatörlerinin kullanım yoğunluğuna ve kapsama alanlarına göre geçici olarak değişiklikler gösterebiliyor.

Vodafone Faturasız 3 ay kontratlı Vodem kampanyası stoklar ile sınırlı olduğu için, kampanyadan yararlanmak için acele etmelisiniz. Vodafone internet keyfi imkanlarından yararlanmalısınız.

Diğer Kampanyalar

  • Vodafone Taahhütlü Vodem Kampanyası Vodafone, cep telefonu olmadan, bilgisayarından 3G hızında internete bağlanmak isteyen abonelerine, 3 ay taahhütlü Vodem kampanyasını sunuyor. Üstelik ayda, sadece 29 TL den başlayan fiyatlarla. ...
  • Vodafone Konuşana Vodem Kampanyası Vodafone’dan herkes bilgisayardan internete rahatça bağlansın diye faturalı ve faturasız Vodemnet paketleri… Üstelik Vodem hediyeli! Vodafone ile şimdi Vodem'lerle (Vodafone Mobil Modem) 'lerle ...
  • Vodafone Hesabını Bilen Vodem Tarifesi Vodafone ‘dan abonelerine Hesabını Bilen Vodem Tarifesi “Faturam çok gelirse” diye endişelenmeden, hesabınızı bilerek de internet erişimizi sağlayabilirsiniz. Vodafone Hesabını Bilen Vodem Tarifes...
  • Vodafone 6 Ay Taahhütlü Faturalı Vodem Kampanyası Herkes bilgisayarından internete rahatça bağlansın diye faturalı ve faturasız Vodemnet paketleri üstelik Vodem hediyeli! Vodafone aracılığıyla, 3G'den faydalanmak için cep telefonu şart değil! V...
  • Vodafone Grunging Notebook ve Vodem Kampanyası Vodafone Arçelik ve Beko bayilerinden 1554 A1 i3 model nootebook satın alan tüm faturalı Vodafone abonelerine, 6 ay boyunca 1GB'lık yüklü Vodem cihazını hediye ediyor. Sahip olduğunuz Grunding m...

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>