Vodafone Faturasız Kampanyalar

Vodofone Faturasız Kampanyalar da Vodofone faturalı kampanyalar kadar ilgi görüyor. Faturasız hatta sahip olan abonelere birbirinden güzel alternatifler sunulmuş. Eğer faturasız bir hattınız varsa üzülmeyin.Çünkü Vodofone, faturasız hatlara özel düzenlediği pek çok kampanya ile ihtiyacınızı gideriyor. İşte hangisini isterseniz onu seçebileceğiniz Vodofone faturasız kampanyalar:

YÜKLE KAZAN KAMPANYASI: Vodofone yükle kazan kampanyası dahilinde Şubat’a özel her yöne 10 katı hediye kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken KAZAN yazıp 4455’e kısa mesaj göndermektir. Ayrıca ihtiyacınıza göre de her yöne sms paketi için SMS yazıp,

Her yöne dakika için DK yazıp,

Cepten internet paketi için de MB yazıp 4455’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

KAZANDIRAN YENİ HAT BAŞLANGIÇ PAKETİ: Bu kampanya ile faturasız hatlar kazanıyor. Bu pakette ilk ay her yöne 400 dakika+250 sms ve 250 MB internet HEDİYE olarak veriliyor. Hemen katılmak için PAKETKAZAN yazıp 7000’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

YÜKLE-HARCA KAZAN KAMPANYASI: Vodofone yükle-harca kazan kampanyası ile harcadıkça kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp 4455’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

VODOFONE SMART MİNİ KAMPANYASI: Bu kampanya dahilinde ayda sadece 35 TL ödeyerek 12 ay boyunca her yöne 400 dakika kazanabilirsiniz. Ayrıca, süper interneti deneyin diye ilk 2 ay ÜCRETSİZ 250 MB internette bedava.

VODOFONE 4 GB İNTERNETLİ FATURASIZ VODEM KAMPANYASI: Vodofone’un bu kampanyası ile vodeminizi alın, ilk ay 4 GB interneti ücretsiz kullanın. Üstelik kurulum ücreti de yok.

VODOFONE CEP ARAN KAMPANYASI: Vodofone’un uzun zamandır devam ettirdiği bu kampanya ile arandıkça kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için ABONE yazıp 7506’ya ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir