Vodafone Faturalı Kampanyalar

Vodofone Faturalı Kampanyalar ile müşterilerine pek çok seçenek sunuyor. En büyük operatörlerden biri olma özelliğini taşıyan Vodofone,her zaman en iyi kampanyaları yaparak müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Fturalı hatta sahip olanlar Vodofone’un faturalı hatlar için yaptığı kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Ya da hala bir faturalı hattınız yoksa mutlaka bir Vodofone şubesine uğramanızı tavsiye ederiz.

Vodofone faturalı kampanyaları ile artık istediğiniz tarifeyi seçerek istediğiniz kadar konuşabilirsiniz. Vodofone faturalı tarifelerine geçenler ayrıca BMW 116i kazanma şansı da yakalıyorlar. 31 Mart 2014 tarihine kadar Vodofone numara taşıma, yeni hat alma ve Vodofone faturasız hattan faturalıya geçiş yaparak siz de BMW kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Vodofone faturalı tarifelerinden biri de FATURALIYA GEL GENÇLİK KAMPANYASI’dır. Faturasız Freezone’lu olan bütün müşterilerini faturalı tarifeye bekleyen Vodofone, 26 yaş ve altında olan Vodofone aboneleri için bu kampanyayı düzenledi. 12 ay kalma sözü verenler bu kampanya dahilinde her yöne 500 dakika+5000 sms+1 GB internete sadece ayda 27 TL ödüyor.

VODOFONE DEVREDEN TARİFELER KAMPANYASI da Vodofone faturalı kampanyalar arasında yer alıyor. Ayda sadece 35 TL ödeyerek bu kampanyaya katılabilirsiniz.

FATURALI GENÇ İKİLİ KAMPANYASI ile her yöne 500 dk+1GB internete sahip olabilirsiniz. 12 ay kalma sözü vererek ve ayda sadece 20 TL ödeyerek bu kampanyaya dahil olabilirsiniz.

İNDİRİMLİ GENÇ AVANTAJ KAMPANYASI da Vodofone faturalı kampanyalar arasında yer alıyor. Bu kampanya dahilinde 12 ay kalma sözü verenler istedikleri tarifeyi seçerek birbirinden güzel dakika ve internet kazanıyorlar. Üstelik ayda sadece 25 TL’ye bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Vodofone faturalı kampanyalardan faydalanmak için hemen bir vodofone şubesine gidebilir, yada Vodofone internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir