Vodafone Facebook ve Twitter Paketi

Vodafone, sosyal iletişim ağları benim vazgeçilmezim diyen abonelerine, Facebook ve Twitter  Paketini ayda sadece 3TL ye sunuyor.

Üstelik ilk ay bedava ve Facebook ve Twitter kullanımı için belirlenen kotanız tam 350MB…

Vodafone ortak havuz aboneleri dışındaki, tüm bireysel faturalı ve faturasız Vodafone aboneleri bu kampanyadan yararlanabiliyorlar.

Vodafone Facebook ve Twitter İnternet Paketine üye olmak da çok kolay. Tek yapmanız gereken 36363’ye ABONE FT yazıp mesaj atmanız.

Onay mesajınızın ardından, Vodafone Facebook ve Twitter 350MB’lık internet paketinizi 3G hızında kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Kampanya ile ilgili diğer bilmeniz gerekenler ise şöyle:Öncelikle yapacağınız kullanımlar sadece Facebook ve Twitter sunucuları tarafından yapılan gönderimleri kapsıyor. Yani farklı bir uygulama içeriği ya da siteler içerisinde yapılan yönlendirme linkleri paketinize dahil olmuyor. Paketiniz kapsamı dışında yaptığınız kullanımlar sizin diğer internet paketinizden, internet paketiniz yoksa, mevcut hat internet tarifeniz üzerinden ücretlendiriliyor.

Vodafone Facebook ve Twitter internet paketi, paket aşım ücreti olan bir kampanya. Aylık 350MB’lık kullanım hakkınızı bitirirseniz, yeni dönem gelene kadar, ücretlendirmeniz her 10MB’lık kullanımlarınızda 0,5 TL üzerinden ücretlendiriliyor. Bir fatura döneminiz içerisinde de, paket aşım ücreti olarak, faturanıza en fazla 100 TL eklenebiliyor.

Kalan bakiyelerinizi faturasız hatlar için; SORFT, faturalı hatlar için SORGU FT yazıp 363′ya kısa mesaj atıyorsunuz.

Paketinizi iptal ettirmezseniz, her ay kendini yeniliyor. Herhangi bir işlemle uğraşmadan yenilen paketinizi, ayda 3TL ödeyerek kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Paketinizi Nasıl mı iptal ettirirsiniz? -Çok kolay! IPTAL FT yazıp 3636′ya kısa mesaj atıyorsunuz (kampanya ile ilgili 3636’ya attığınız mesajlardan herhangi bir ücret almıyorlar).

Farklı bir internet paketi almak istediğinizde, eski paketinizi iptal ettirmeniz gerekmiyor. Yeni paketin abonelik işlemlerini yaptırmanız yeterli.

Vodafone 350 MB’lık Facebook ve Twitter paketini ayda sadece 3TL ödeyerek sahip olmak istiyorsanız, acele etmeniz gerekiyor. Kampanya katılım süresi dolmak üzere. Üstelik şimdi başvuru yaptığınızda ilk ay ücret de ödemiyorsunuz. Sosyal iletişimden kopmamak için, Vodafone Facebook ve Twitter İnternet Paketi ile tanışmalısınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir