Vodafone Ek Paket Nasıl Satın Alınır

Bu ay ki konuşmalarınız arttı ya da SMS paketiniz yetersiz kaldı, internet sınırını aştınız bu durum da ne yapabilirim diye düşünüyorsanız Vodafone ek paket satın alabilirsin. Peki, Vodafone ek paket nasıl satın alınır hemen kısa ve net şekilde tarafınıza aktaralım. Gerektiğinde ek paket satın alabilin.

Ek her yöne 250 SMS paketi için EK 250SMS yazarak 7999’a gönderin.  Eğer 250 SMS yetmez ise 12 TL tutarında her yöne 1000 SMS alabilirsiniz.  Dakikalarınız bittiğinde tarifenizi aşmayın YEDEK yazarak 7580’e yollayın ve dakika bitiminde artı 75 dakika paketinize yüklensin. Ay sonu gelen fatura şoku yaşamayın. Ayrıca internet paketiniz bittiğinde günlük haftalık ek paket alma şansınız var. Sıraladığımız tüm bu işlemlerin detayları için Vodafone müşteri hizmetlerini günün her saatinde arayarak aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

   Vodafone ek paket nasıl satın alınır sorumuza yukarıda ki şekilde cevap bulabilir ve paket bitiminde faturanız katlanmadan yüksek rakamlar ödeme probleminden kurtulun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir