Vodafone Cepten Aylık 500MB İnternet

Vodafone Cepten Aylık 500MB İnternet Paketi, ayda sadece 19 TL! Üstelik tanışma hediyesi olarak, ilk ay sadece 9,5 TL!

Bu muhteşem tanışma kampanyasından yararlanmak için acele etmelisiniz. Yapmanız gereken tek şey; ABONE CEPNET500 yazıp, 3636′ya kısa mesaj atmak. Abone olmak bu kadar kolay!

Kampanyaya katılmak için attığınız abonelik mesajının ardından gelen onay mesajı ile birlikte, keyifle 3G erişim hızında ki internet paketinizi kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Kampanyaya katılımınız yapıldıktan sonra 3G hızında erişim sağlamak istiyorsanız , öncelikle telefonunuzun 3G ayarları yapılmış olması gerekiyor. Eğer telefonunuzun 3G uyumluluğu yoksa, erişim hızınız 2 Edge hızında gerçekleşiyor.

Vodafone Cepten Aylık 500MB İnternet Paketinin genel kullanım bilgilerinden kısaca bahsedeyim; 

Öncelikle Vodafone 500MB internet kapmanyasına katılmak için, bireysel ya da faturalı abonesi olmuş olmanız yeterli. Fakat Vodafone Hesabını Bilen Tarife abonesi iseniz bu kampanyadan yararlanamıyorsunuz! 

Vodafone Cepten Aylık 500MB İnternet Paketi kampanyasının en önemli noktası; Paket Aşım Ücretiniz YOK! Aylık sadece 19 TL’lik ödeme yapacaksınız. 19 TL’lik aylık ödeme tutarınıza KDV ve ÖİV de dahil. 500 MB’lık paketiniz bitse bile internetiniz kesilmiyor. Erişim hızınız 96kbps ye indiriliyor. Hızınız biraz yavaş oluyor ama erişiminiz devam ediyor.

Paketinizi iptal ettirmediğiniz sürece, belirli periyotlar halinde paketiniz yenilenmeye devam ediyor. Paketinizi iptal ettirmek isterseniz; IPTAL CEPTEN500 yazıp 3636′ ya kısa mesaj atabilirsiniz (kampanyaya katılmak için ve kampanyadan çıkmak için atacağınız mesajlar için ücret almıyorlar). Yeni bir pakete geçmek istediğiniz de ise eski paketinizi iptal ettirmeniz gerekmiyor. Yeni pakete abone olduğunuzda sistem tarafından otamatik düzenleme yapılıyor.

Vodafone Cepten Aylık 500MB internet paketinizi iptal ettirdiğinizde ya da yeni bir internet paketine geçtiğinizde, bulunduğunuz dönem içerisinde ki bakiyelerinizi bir sonraki aya devir edemiyorsunuz ama dönem bitmeden kullanmaya devam ediyorsunuz. Fakat hat tipi değişikliği, başka operatöre geçme gibi değişikliklerde paketiniz içerisindeki haklar ile birlikte iptal oluyor.

Vodafone Cepten 500MB İnternet Paketi sadece yurt içi kullanımlara açık. Yurt dışında internet kullanımı yaptığınızda, hattınızın yurt dışı internet kullanım şartnamesine göre ücretlendiriliyorsunuz.

İlk ay %50 indirimli ödemeden yararlanmak istiyorsanız, bu kampanyaya ilk kez katılıyor olmanız gerekiyor.

Bu arada fırsatı kaçırmak istemiyorsanız acele etmeniz gerekiyor. Kampanyaya katılım süresi 30 KASIM 2012 de doluyor. 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir