Vodafone Cepten Aylık 250MB İnternet Paketi

Vodafone tüm abonelerine Cepten Aylık 250MB İnternet Paketini sadece 14TL’ ye sunuyor. Üstelik ilk ay denemeniz için sadece 7T!

Vodafone Cepten Aylık 250MB İnternet Paketine Üye olmak çok kolay! Tek yapmanız gereken ABONE CEPNET250 yazıp 3636′ya ücretsiz kısa mesaj atmak.

Onay mesajınızın ardından internet kullanımınıza başlayabiliyorsunuz.

Fakat daha önce, Vodafone Süper İnternet Paketin aboneleri veya Hesabını Bilen Tarife  aboneleri ve 100MB, 250MB ya da 500MB internet paketlerinden birini kullandıysanız bu kampanyadan yararlanamıyorsunuz.

Vodafone Cepten Aylık 250MB İnternet Paketi kampanyasında paket aşım ücreti de bulunmuyor! Aylık kullanım bedeliniz olan 250MB’lık internetiniz biterse, erişim hızınız 96kbps’ye düşüyor ama internetinizi yeni dönem gelene kadar, bu hız da kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Paketinizi iptal ettirmediğiniz ya da farklı bir internet paketine geçmediğiniz sürece yenilenmeye devam ediyor. İptal ettirmezseniz başka işlem yapmadan, internet paketinizi her dönem yenilerek kullanabiliyorsunuz. Paketinizi iptal ettirmek isterseniz; IPTAL CEPNET250 yazıp 3636′ya ücretsiz bir mesaj atıyorsunuz. Bir üst pakete geçmek isterseniz de, eski paketinizi iptal ettirmeden sadece yeni pakete aboneliğinizi yaptırmanız yeterli olacak.

Paketinizi yurt dışında kullanamıyorsunuz. Kampanya Türkiye ülke sınırları kapsama alanlarında geçerli oluyor.

Paket aşım ücreti bulunmayan Vodafone Cepten Aylık 250MB İnternet Paketi kampanyası, internet ile tanışmanız için mükemmel bir fırsat!

Üstelik birden fazla hattınız varsa bu paketi, uygun koşulları sağlayan bütün hatlarınız da kullanabiliyorsunuz.

Vodafone Cepten Aylık 250MB İnternet Paketi size, 3G hızında internet erişimi sağlıyor. Bunun için telefonlarınızın 3G bağlantısının yapılmış olması gerekiyor. Eğer telefonunuzda 3G özelliği yoksa, erişim hınız 2Edge hızında oluyor.

Kolaylıkla abone olabileceğiniz Vodafone İnternet Paketi kampanyalarını kaçırmayın derim.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir