Vodafone Cepte Wi-Fi Kampanyası

Vodafone Yeni Cepte Wi-Fi kampanyası ile interneti istediğiniz her yerde, istediğiniz şekilde kullanabiliyorsunuz.

Vodafone yeni Cepte Wi-Fi paketinizi, cep telefonunuzdan ya da Wi-Fi özelliği ile bağlantınızı,ister notebook, ister tablet, isterseniz de bilgisayarınızdan kablosuz olarak aynı anda paylaşarak kullanabiliyorsunuz.

Kampanya kapsamında size aylık 4GB internet sunuluyor. Üstelik 3G hızında. Aylık ödeyeceğiniz tutar ise sadece 39 TL!

Kampanyaya 12 ay taahhüt vererek katılabiliyorsunuz. Kampanyadan yararlanabilmek için tek yapmanız gereken, Vodafone faturalı bireysel abone olmanız.

Kampanya kapsamları, sahip olacağınız cihazınızın ücretlendirmesi gibi detaylar kısaca şu şekilde;

Kampanyaya katıldığınızda, cihazınıza 4GB internet kullanımı yükleniyor. Paket ücretiniz aylık 39 TL. Kampanya ücretiniz olan 39TL’lik ödemeniz 12 boyunca geçerli olacak.

Kampanya da size verilecek olan cihazınızın 5 TL tutarında bir ön ödeme ücreti oluyor. Vodofone Cepte Wi-Fi kampanyası kapsamında size verilecek Vodem cihazınızın modeli R205. Cihazın özelliklerine biraz değinmek gerekirse; R205 Vodafone Vodem cihazınız ile kullanım detaylarınızı cihazınızın üzerinden görebiliyorsunuz. Ayrıca cihazınızdan kim bağlantı kurmuş, çekim gücünüz nedir, operatörünüzün çekim gücü gibi tüm ayrıntıları görebiliyorsunuz.

Vodem cihazınızın bedeli, R205 Vodem için 165 TL. Siz kampanyaya katıldığınızda bu bedelden indirimli olarak yararlanacaksınız. Ayrıca cihaz bedeli faturanıza eşit taksitler halinde yansıtılıyor.

Vodafone Cepte Wi-Fi Kampanyasından, bir Vodafone hattınız ile sadece 1 defa katılabiliyorsunuz.

Vodafone Cepte Wi-Fi Vodem kampanyası yurt içi kapsama alanları içerisinde geçerli. Yurt dışında da cihazınızı kullanabiliyorsunuz. Fakat kampanya dahilinde ki paketinizden değil, Vodafone yurt dışı internet kullanım şartlarına göre ücretlendirilirsiniz.

Cihazınız ile ilgili bir sorununuz olduğunda, arıza için cihazı üreten firma ile görüşmeniz gerekiyor.

Sesli görüşmeleriniz ve mesaj kullanımlarınız, seçeceğiniz konuşma paketi üzerinden ayrıca ücretlendirilerek faturanıza yansıtılıyor.

Vodafone Cepten Wi-Fi Vodem kampanyası stoklar ile sınırlı olduğu için, acele etmelisiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir