Vodafone BlackBerry Data Servisi

Vodafon’lu BlackBerry aboneleri artık kolaylıkla internete bağlanabiliyor ve BlackBerry messenger  özgürce kullanabiliyorlar.

Vodafone Faturalı BlackBerry’si olan aboneler bu kampanyadan ayda sadece 16,90 TL ödeyerek yararlanabilirler.

Vodafone Faturasız BlackBerry’si olan aboneler ise bu kampanyaya ayda sadece 6,90 TL ödeyerek katılabiliyorlar.

Kampanya kapsamında bilmeniz gerek birkaç ayrıntı var. Bunları kısaca özetleyeyim;

  • Faturalı aboneler için, Vodafone BlackBerry Data Servisi’ne, 16,90 TL ödeyerek katıldığınız kampanyaya tüm vergiler dahil. Yalnız bu kampanyaya sms atarak dahil olamıyorsunuz. Vodafone BlackBerry Data Servisi’nden yararlanmak için yapmanız gereken, bir Vodafone yetkili mağazaya gitmelisiniz ya da Vodafone Müşteri Hizmetleri de bu konuda size yardımcı olabiliyorlar.
  • Faturasız aboneler için, Vodafone BlackBerry Data Servisi kampanyasında ki 6,90 TL’lik aylık ödeme tutarlarına da tüm vergiler dahil. Kampanyaya katılmak için Vodafone Yetkili Mağazasına gitmeli ya da Vodafone Müşteri Hizmetlerini aramalısınız.
  • Her iki abone türü için erişim hızınızın 3g olmasını isterseniz, bunun için ayarlarınız yaptırmış olmanız gerekiyor. Ayarlarınızı yaptırmadıysanız, 36363’ya 3G yazıp mesaj atarak güncellemelerinizi yapabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında paket aşım ücreti bulunmuyor.
  • Faturasız Vodafone abonelerinin dönem içerinde kullanım hakları 100 MB ile sınırlandırılıyor. 100 MB’lık internet kotanızı doldurursanız eğer, erişim hızınız yeni dönem gelene kadar 96kbps’ye indiriliyor.
  • Paketlerinizin iptalini gerçekleştirmediğiniz sürece her dönem yenilenmeye devam ediyor. İptal işlemini gerçekleştirdiğiniz dönem bitene kadar kullana biliyorsunuz.

Vodafone BlackBerry Data Servisi’nden, tüm bireysel faturalı ve faturasız Vodafone’lu BlackBerry kullanıcıları yararlanabiliyorlar. BlackBerry cihazının kullanımla ile ilgili diğer bilgilerini öğrenmek için ve kayıt yaptırabilmek için, en yakın Vodafone Yetkili Mağazalarına uğrayabilir ya da Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

Vodafone BlackBerry Data Servisi

Vodafone BlackBerry Data Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir