VODAFONE BENİM İŞİM ÇÖZÜM PAKETİ

Çağın önde gelen mobil iletişim devlerinden biri olan Vodafone kurumsal kimliği altında devam eden hizmetlerine her geçen gün yeni bir adımla dahada katkıda bulunabilmek adına yeni bir sistemi daha müşterilerine sunmaya hazırlanıyor. Vodafone meslek gruplarına özel çözüm : Benim İşim başlığı altında doktor, mimar,avukat ve eczacılar için hazırlanan bu sistem geçtiğimiz günlerde kullanıcılarına Vodafone tarafından duyurulmuştur. bu yeni sistemle 4 meslek grubuna hitap eden “benim işim çözüm ” adı altında mobil iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanan bu yeni sistemle tüm mobil uygulamaları, meslek grubuna göre özel hazırlanmıştır indirimler, kampanyalar ve ayrıcalıklı müşteri hizmetleri servisi yeni hazırlanmış bu program dahilinde yer almaktadır.

  Vodafoneda Benim işim çözüm paketinin özellikleri aşağıda daha açıklamalı şekilde verilmiştir.
Mesleğinizin ve ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemlerde meslek grubuna özel olarak hazırlanmış indirim ve avantajlar sağlar.
          Eğer sahip olduğunuz telefon akıllı telefon ise yine seçtiğiniz gruba özel mobil uygulamaları telefonunuza indirebilir ve kolaylıkla gerçekleştirmek istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz.
Vodafone un sunduğu bu servisden yararlanmak çok kolay. Eğer sizde belirlenen bu meslek grupları arasındaysanız ve daha kaliteli,ucuz ve kolay iletişim kurmak istiyorsanız en yakın Vodafone bayiliğinden yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz.
Vodafone Online hizmet sayfasından da ulaşabileceğiniz bilgilerle tarifenizi yenileyebilir, en uygun seçenekleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir