Vodafone 6 Ay Taahhütlü Faturalı Vodem Kampanyası

Herkes bilgisayarından internete rahatça bağlansın diye faturalı ve faturasız Vodemnet paketleri üstelik Vodem hediyeli!

Vodafone aracılığıyla, 3G’den faydalanmak için cep telefonu şart değil! Vodafone ile şimdi Vodem’lerle (Vodafone Mobil Modem)  istediğiniz zaman ve yerde bilgisayarınızla internete girebilir, hızlı internetinizi kolayca kullabiliyorsunuz.

Vodafone 3G hızındaki 1,25GB’ lık Vodem hediyeli Vodemnet kampanyasına katılmak için 6 ay taahhüt vermeniz gerekiyor. Vereceğiniz taahhüttün ayrıntılarını internet sitesinden okuyabilirsiniz.

Vodafone 6 Ay Kontratlı Faturalı Vodem kampanyasında diğer ayrıntıları kısaca özetleyeyim;

Öncelikle kampanyadan bireysel ve kurumsal faturalı abone iseniz yaralanabiliyorsunuz.

Kampanya kapsamında taahhüt edilen, 6 Aylık indirimli dönem bittiğinde, 4GB paketin o dönemdeki indirimsiz fiyatı üzerinden ücretlendiriliyorsunuz.

Paketiniz ile ilgili, iptal işlemi yaparsanız fatura kesim tarihinde iptal işleminiz gerçekleşiyor ama siz fatura kesim tarihine kadar kampanyadan yararlanmaya devam edebiliyorsunuz. Fatura dönemi sonunda servis ücretini ödüyorsunuz. 6 aylık taahhüt süresi dolmadan, paket iptaline giderseniz, yararlandığınız indirimler hesaplanarak faturanıza yansıtılıyor.

Vodafone 6 Ay Taahhütlü Faturalı Vodem kampanyası kapsamında, internet kullanımınız yurt içi ile sınırlı. Yurt dışı İnternet kullanımlarınız için, Vodafone yurt dışı internet kullanımı tarifesinden ücretlendiriliyorsunuz.

Kampanya kapsamında, diğer ses ya da mesaj kullanımlarınız ayrıca ücretlendiriliyor.

Vodafone 6 Ay Taahhütlü Faturalı Vodem kampanyası, paket aşımlı bir kampanya. Paketinizde ki 1,25 GB’ lık internet hakkınızı bitirirseniz, her 10MB’lık kullanımınızda 50 Kuruş olarak ücretlendiriliyorsunuz.

Vodafone hatlarınızın her biri ile sadece bir defa kampanyadan yaralanabiliyorsunuz. Yani birkaç tane faturalı Vodafone hattınız varsa, her biriyle ayrı ayrı bir kez olarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için acele etmelisiniz. Kampanyaya katılmak için son başvuru tarihi 31 Aralık 2012.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir