Vodafone 4GB Hesabını Bilen Vodem İnternet

Vodafone, herkes Vodemiyle İnternet’e rahatça bağlansın diye, 4GB Hesabını Bilen Vodem kampanyasını başlattı.

Vodafone 4GB Hesabını Bilen Vodem kampanyasına katılmak istediğinizde, vereceğiniz 2aylık taahhüt ile kampanyaya ayda sadece 29 TL ödeyin.

Üstelik bilmelisiniz ki, kampanyada hiçbir paket aşım ücreti yok!

Kampanyadan yararlanabilmek için, bireysel faturalı Vodafone abonesi olmanız gerekiyor. Ben zaten Vodafone’luyum üstelik Vodem’ ımde var diyorsunuz, acele etmelisiniz. Çünkü kampanyaya katılmak için son tarih, 30 Aralık 2012!

Kampanyada başka neler var;Vodafone Hesabını Bilen 4GB Vodem kampanyasında, paket aşım ücreti olmadığı için, kampanya dahilindeki 4GB’ lık internet kotanız biterse, sistem otacağım olarak erişiminizi kesiyor. Böylece, faturanızda sürpriz  ile karşılaşmıyorsunuz. 4GB’ lık internetiniz bitip, erişiminiz kesilirse, isterseniz saatlik, isterseniz günlük, isterseniz de haftalık internet paketleri alarak, erişiminizi bir sonraki yenilenme dönemi gelene kadar devam ettirebilirsiniz.

Vodafone 4GB Hesabını Bilen  Vodem kampanyasında Vodem’ ıniz yoksa, 5 TL ödeyerek, K3773 model Vodem alabiliyorsunuz.

Paketinizi iptal ettirmediğiniz sürece, her fatura döneminde yenileniyor. Taahhüt verdiğiniz süreden önce iptal işleminizi gerçekleştirirseniz, kampanya süresince yararlandığınız indirimler faturanıza yansıtılıyor. Bunlara ek olarak iptal işleminizi yaptırdığınız fatura dönemi içerisinde kalan bakiyelerinizi kullanmaya devam ediyorsunuz. Fakat başka bir pakete ya da bir sonraki döneme bakiyelerinizi aktaramıyorsunuz.

Kampanyadan, bir Vodafone hattınızla kampanyadan sadece bir kere yararlanabiliyorsunuz. Birden fazla Vodafone hattiniz varsa, herbir hatla birer defa kampanyaya katılma şansınız var.

Sesli görüşmeleriniz ve kısa mesajlarınız, konuşma paketi tarifenizden ayrıca ücretlendiriliyor.

Vodafone 4GB Hesabını Bilen Vodem kampanyası yurt içi kullanımlar için geçerli. Yurtdışında, internet kullanımlarınız yurtdışı internet erişim tarfesinden ücretlendiriliyor.

Vodafone 4GB Hesabını Bilen Vodem paket aşımsız kampanyasına, 2 ay taahhütle ayda sadece 29 TL’ye sahip olabiliyorsunuz.

Kampanyaya katılmak için, Vodafone Yetkili Satış Noktalarına ya da Vodafone Müşteri Hizmetlerine başvurmanız gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir