Vınn Borç Kota Sorgulama

Ülkemizde 3G kullanımının hızlanması ile vıın adı verilen küçük modemler üzerinden internete bağlanmaya başladık. Vıın kullanımı için ne telefon hattına ne de her hangi bir bağlantıya ihtiyacımız yok. Vıın taşınabilir modem olarak da tanınmaktadır. Turkcell, Vodafone ve Avea operatörlerinin vıın satışları ve kampanyaları bulunmaktadır.

Bilgisayara takarak kullanıma başladığınız flash bellek şeklinde vınn internete bağlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra en fazla 10 cihazında rahatlıkla bağlandığı vıın bulunmaktadır.  Cepte wifi taşıyarak her yerde dilediğiniz ve gerek duyduğunuz zaman internette özgürce gezinebilirsiniz. Vınn da tıpkı faturalarımızda olduğu gibi her ay ödeminde faturalandırılmaktadır. Vınn borç kota sorgulamasını aldığınız operatörün resmi sitesinden yapabilirsiniz ya da müşteri hizmetlerini arayarak aylık total de ne kadar borcunuz olduğunu ve kullanım için ne kadar kotanızın kaldığını öğrenebilirsiniz.

Vınn borç kota sorgulama işlemini üst metinde bahsettiğimiz şekilde tamamladıktan sonra dilerseniz kredi kartınız ile ödemelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Eğer borç ödemenizi gerçekleştirmez iseniz vınn kullanıma kapacak ve internet bağlantınız kesilecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir