Uydunet Sınırsız Tarife 59 tl

Uydunet’te kendi ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre her türlü tarifeyi bulmanız mümkün.Her kampanya da kendine göre bir tarife seçeneği var ve siz kendinize uygun olan tarifeyi seçerek bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Şimdierde ise Uydunet’in yeni bombası ses getirdi.5 MBPS sınırsız internete sadece 59 TL’ye sahip olabilirsiniz.Bu kampanya 06 Eylül-31 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerli olup,12 ay taahhüt verilerek abone olunması şartıyla verilecektir.Bu kampanya’dan otel,motel ve yabancı aboneler dışında,bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilecekler.

Bu kampanya dahilinde,Kablo Tv ve uydunet aktivasyon ücreti peşin ya da taksitli olarak abonelere yansıtılacak.Ayrıca,taahhüt süresi boyunca ödeyeceğiniz ücret 59 TL olacak ve bu süre içinde hız değişim de gerçekleşmeyecek.

Fraklı kampanyalara dahil olan abonelerin bu kampanyadan yararlanma imkanı olmayacakve Türksat bu süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını da gizli tutar.Taahhütnameden doğan Damga Vergisi de bir kereye mahsus abonelerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

Kampanya’dan yararlanabilmek için siz de bu şartları taşıyorsanız hemen başvurun ve sınırsız internetin heyecanını bir an önce yaşayın.

One comment on “Uydunet Sınırsız Tarife 59 tl
  1. teymur dedi ki:

    slm şimdiye kadar ttnet kulaniyorum sözleşme tarihi bitti uydunet te geçmek istiyorum daha kapsamlı bilgi verirmisiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir