Uydunet Modem Hediye Kampanyası

Uydunet Kablo TV şebekesi üzerinden bilgisayarınıza bağlayabileceğiniz bir modem yardımıyla telefona ihtiyaç duymadan internete kolaylıkla bağlanmanızı sağlar.Bu sebeple Uydunet rakipsiz bir altyapıya sahiptir.Son zamanlarda bir çok modem piyasaya sürülmüştür.Ancak uydunet hizmetini kullanmak istiyorsanız modemin desteklemesini de göz ardı etmemelisiniz.Alacağınız modem,Docsis 2.0 veya Docsis 3.0 desteklemesi gerekiyor.

İşte size kaçırılmaz bir fırsat!

Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt vererek uydunet ‘in modem hediyeli internet hizmetine kurulum ücreti ve aktivasyon ücretlerini peşin veya taksitli ödeyin ve hemen sahip olun.

Bu kampanya 01.09.2012/31.12.2012 tarihleri arasında geçerli olup,kablo Tv ile birlikte hizmet vermektedir.İnternet hızınız kampanyada yer alan tarifedeki fiyatla size sunulacaktır.

Ayrıca,kampanya’da 1-3-5 mbps internet hızlarına abone olacak olan müşterilere Docsis 2.0 kablosuz modem ve 10-15-20-40-60 mbps hızlarına abone olacak üşterilere ise Docsis 3.0 kablosuz modem hediye verilecektir.

Farklı kampanyalara abone müşteriler ise bu kampanyadan yararlanamayacaklar.

Türksat kampanya süresinden önce kampanyayı durdurma ve kampanyanın şartları ile ilgili değişiklik yapma hakkını da saklı tutar.

Mevcut uydunet aboneliği olanlar da bu kampanyadan yararlanabileceler.

Ayrıca hediye modeminiz aboneliğiniz esnasında adresine teslim edilecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir