TÜRKSAT İNTERNET KULLANDIĞIN KADAR ÖDE TARİFESİ

Son zamanlarda internette kullandığın kadar öde rekabeti aldı başını gidiyor.TTNT’in günlük 3 TL’ya 500 mb internet vermesine TÜRKSAT anında karşılık verdi.

Bu kampanyayla aboneler başlangıç olarak bir defaya mahsus 12 lira ve kullandığı 1 mb için ise 3 lira ödeyecek.Ayrıca Türksat,uydunet aboneliği olanlara Kablo TV ‘yi de ücretsiz olarak verecek.Daha bitmedi,Ttnet abonesi 5 günlük internete 30 liranın üzerinde bir bedel öderken Türksat Uydunet abonesi olan bir kişi ise 5 gün için sadece 15 TL ödeyecek.Üstelik Ttnet te telefon aboneliği şart koşulurken TÜRKSAT’da telefona gerek yok.

Bu rekabet en çok ta vatandaşı sevindirdi.Türksat’ın kampanyası sayesinde “ister kullan ister kullanma ama yeterki öde” eziyeti de sona ermiş oldu.

Klullandığın kadar öde tarifesinde internet data trafiğinizi 6 saatte bir online işlemler bölümünden kullanıcı adı ve şifrenizle takip etme olanağına da sahipsiniz.

Uydunet,kullandığın kadar öde tarifesinde,size en uygun tarifeyi belirleme şansına da sahipsiniz.1 GB limitini aşmanız halinde her 1 GB için sadece 3 TL ödersiniz.

Bu kampanya da mecburi alınacak olan tutar ise 1 GB’dır.

Vakit kaybetmeden sizde bu ayrıcalığa sahip olun ve TV izlemenin tadını internetle tamamlayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir