türkcelllilere sevgililer günü indirimleri

14 şubata çok az kalmışken herkesi hediyealma telaşı sardı.Eğer siz de  hala sevgilinize hediye almadıysanız size süper bir teklifimiz var. Peki Türkcell hattınız var mı..,? Yoksa Türkcell hattınız mı yok?Ya da geçmek için hala geç kaldığınızı mı düşünüyorsunuz? Türkcell artık tüm markalarda indirim sağlamakta olup sevgililer gününe çok özel fırsatlar sunuyor.

Siz de Türkcelli iseniz ya da Türkcell’e geçmeyi düşünüyorsanız Sevgilinize alabileceğiniz en güzel hediyeleri anlaşmalı mağazalarımızda bulabilirsiniz. Dışarı cıktıgınızda cok para gider mi diye düşünmeyin artık. Çünkü Boonyfood sevgililer günü hediyesi olarak tükcellilere %30 indirim yaptı.Kampanyaya katılmak için telefonunuzdan “AVANTAJ” yazıp 2222 ye göndermeniz ve sonrasında da www.bonnyfood.com da istenilen şifreyi bos alana girmek yeterli olacaktır.Son tarih 10 Şubat 2013 olup sevgililer gününe özel fırsatları kaçırmayın.Diğer bir indirimde Tekin Acar’dan.Sevgililer gününe özel bütün parfümlerinde,seçili markalar dove ürünlerde %30 a varan indirim sizleri bekliyor.Bu fırsattan yararlanmak için ise yine  “AVANTAJ” yazıp 2222’ ye^kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.Telefonunuza gelen şifreyi ve numaranızı alışveriş esnasında yetkiliye vererek tüm fırsatlardan yararlanabilirsiniz.Bu indirimden faydalanmak için ise son tarih  14 Şubat 2013’tür.

Bir diğer markada indirim ise Limango’da.Limango’dan yapacağınız alışverişlerinizde Tükcellilere %70 e varan indirimler sizleri bekliyor. Şifreyi almak için ise“AVANTAJ” yazıp 2222 ye göndermeniz yeterli olacaktır.Bu şifreler tek kullanımlık olup,24 saat içerisinde geçerliliğini yitirmektedir. Sonraki adım ise şifrenizin ve gsm numaranızın limango.com.tr adresindeki ekrana girilmesi olacaktır. Şifrenizi kullanmazsanız 24 saat içerisinde geçerliliğini kaybedecek olup ; indirim süresi 5 şubat 2013 tarihine kadardır.Şifre almak için atılan sms ücreti 0,4 TL olup , kampanya stoklarla sınırlıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir