türkcell’lilere indirim yapan firmalar

Bildiğimiz üzere Türkiye’nin en köklü ,kaliteli ve güvenilir hattı olan Türkcell her zaman uygun kampanyalarla karşımıza çıkmaktadır. Birçok konuşma mesajlaşma , internet tarifeleri ile karşımıza çıkan Türkcell artık markalar ve firmalar karşısında da sıkça karşılaştığımız isimler arasındadır.Birçok firma alışveriş yapan Türkcell’lilere indirim uygulayarak hem  ucuz hem de kaliteli ürünler almaları sağlanıyor. Eğer siz de bu fırsatlardan yararlanmak istiyor ve hala Türkcell abonesi değilseniz hemen hat geçişi yaparak siz de bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.Türkcell’in anlaşmalı olduğu firmalar’dan yapacağınız alışverişleriniz indirim kapsamında olduğu için çok daha avantajlı hale geliyor.İşte Türkcell’lilere indirim yapan firmalardan bazıları:

İPRAGAZ: İpragaz firmasında.Eğer akıllı kadınlar kulubüne üye olduğunuz takdirde  ipragaz ev tüpleri inanılmaz fiyatlarla anında kapınızda. Üstelik 75 dk. günlük konuşma da Türkcelden  hediye!

TEFAL:Tefal markasında eğer Türkcelli iseniz tefal tencerelerden bir alana bir bedava fırsatı artık sizinle.

BP:Turkcelli olanlar ,Bp’den %8 İndirim kazanıyorlar.Eğer Türkcelliyseniz ve araçlarınızi BP Taşıtmatik Sistemi`ne kaydettirirseniz Turkcell`li şirketler, %8`e varan İndirim`lerden yararlanabiliyor.Ayrıca şirket araçlarını BP Taşıtmatik sistemine kaydettiren Turkcell’li şirketler, araç sayısına göre değişen oranlarda indirimlerden de  faydalanabiliyorlar. Bu indirim ise 31 Aralık 2013 tarihine kadar geçerli olacaktır.

MUDO:Türkcell’liler Mudo’dan yaptıkları alışverişlerde %25 indirim kazanıyorlar.AVANTAJ yazıp 2222’ye mısaj göndererek avantaj şifresi alıyor ve Mudo’dan yaptığınız alışverişlerinizde avantaj şifrenizi satış görevlisine göstererek %25 indirimden faydalanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir