Turkcell Zincir VINN Kampanyası

Turkcell Zincir Mağazalardan bilgisayar alan müşterilerine 12 ay kontratlı, 4GB’lık internet paketini, aşım ücretsiz ayda 29,90 TL’ye sunuyor.

Kampanyaya 15 Kasım 2012 tarihine kadar kayıt yaptırabiliyorsunuz.
Turkcell’in anlaşmaşlı zincir mağazaları olan; Teknosa, Bimeks, Gold, Electro World ve Darty’den son bir hafta içerisinde almış olduğunuz bilgisayarınızın faturasının fotokopisi ile başvuru yaparak bu kampanyadan yararlanabiliyorsunuz.


12 ay kontratlı kampanyada paket aşım ücreti bulunmuyor. 4GB lık internet paketinizi, yenileme dönemi gelmeden bitirdiğinizde internet erişim hızınız 5kbps’ye indiriliyor, böylece faturanıza ek bir aşım ücreti yansımıyor.
Kampanya kapsamında aylık 29,90 TL’lik fatura bedelinize KDV ve ÖİV dahil oluyor ancak, yeni tesis hat ücreti olan vergilendirme aylık ödemelerinize eşit olarak bölünerek taksitlendiriliyor.
Kalan bakiyelerinizi 2222’ye KALAN yazıp kısa mesajla ücretsiz öğrenebiliyorsunuz. Kalan bakiyelerinizi bir sonraki aya devredemiyorsunuz .
Kampanya sona erdiğinde kısa mesaj ile bilgilendiriliyorsunuz . Fakat iptal işlemini gerçekleştirmezseniz aylık 4GB internet paketi hattınıza yüklenmeye devam ediyor.
Ayrıntılı bilgiyi Turkcell İletişim Noktaları ve Turkcell Zincir Mağazaları’ndan alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir