Turkcell Yazlık VINN 14,90 TL Kampanyası

Turkcell’in 15 Kasım 2012 tarihine kadar geçerli VINN Kampanyasında 12 boyunca 1GB internet ayda sadece 14,90TL’ye. Üstelik ilk 3 ay 4GB’lık paketle!!!

Turkcell 12 ay kontrat veren abonlere ayda 14,90 TL’ye sahip olabiliyorlar. İlk 3 ay ise 1GB yerine 4GB hediye.

Paketiniz bittiğin de her 500MB’lık kullanımız 10TL olarak ücretlendiriliyor. Paket fiyatlarına tüm vergiler dahil oluyor. Yeni bir hat açılımı yapıldığında, hat açılış vergileri eşit taksitler olarak faturanıza yansıtılıyor.

Kampanyaya dahil olduğunuzda 14TL’lik bir ön ödeme yapmanız gerekiyor.

Turkcell faturalı abonelerinden herhangi bir belge istenmiyor. Turkcell abonesi değilseniz, adınıza kayıtlı sabir bir fatura talep ediliyor.

Kampanyaya dahil olduğunuzda VIIN’ınızı kullana bilmek için öncelikle bilgisayarınıza yükelemeniz gerekiyor. Bu işlemler ile ilgili Turkcell İleşim Merkezleri ve Turkcell İletişim Noktaları yardımcı oluyorlar. Bağlantıdan sonra 3G hızındaki internetinizi keyifle kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Tabi iletişim hızınız, bulunduğunuz yer, internet trafik yoğunluğu ve erişmek istediğiniz internet ağının alt yapısındaki etmenlerine göre anlık değişimler gösterebiliyorlar.

Kampanya boyunca hat tipi değikliği ya da paket değişikliği yapamıyormuşsunuz.

Kalan bakiyenizi KALAN yazıp 2222’den kısa mesajla ücretsiz öğrenebiliyorsunuz. Kullanmadığınız bakiyeler bir sonraki aya devir olmuyor fakat yeni dönem başlama tarihine kadar kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Aynı anda birkaç paket kullanamıyorsunuz.

Cihazınızı kaybetsenizde ücretlendirmeye devam ediyorsunuz.

Kampanya süresi dolduğunda size kısa mesaj ile bilgi veriliyor. Fakat siz iptal ettirmediğiniz sürece kampanyanın güncel fiyatlandırılmasından ücretlendirilmeye başlıyorsunuz.

Ayrıntılı bilgi almak için ve kayıt olamak için Turkcell İletişim Noktaları’nı ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir