TURKCELL VINN KAMPANYALARI

Türkcell’den bir yenilik daha.İnternetim her zaman yanımda olsun,gerektiğinde istediğim yerden bağlanayım diyorsanız Türkcell Vınn’la artık bu mümkün.Herkes için düşünülmüş vınn kampanyaları yla artık internete doyamayacaksınız.İsterseniz bu kampanyalara bir göz atalım

3 AYLIK VINN :Vın’ı kısa bir süre kullanmak isteyenler için çok ideal bir kampanya olup,sadece 3 kontrat karşılığında 39 TLön ödemeyle sahip olabilrsiniz.Üstelik 4 GB interneti bulunan bu vınn’dan yararlanmak için fazla zaman kaybetmein.31 Mart 2013 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya’dan Türkcell iletişim merkezlerine gidip faydalanabilrisiniz.

Faturasız taksitli vınn kampanyası :Vınn+3 aylık 10 GB internet ayda 12.90 TL’ye 12 taksitle!

Vınn+aylık 4GB internet ayda 10.90 TL’ye 12 taksit imkanıyla.Bu kampanya 31 Mart 2013 tarihine kadar geçerli olup,paket aşım ücreti bulunmamaktadır.

Faturasız vınn kampanyası :Kullandığınız kadar ödeyeceğiniz bu vınn’a sadece 129 TL’ye sahip olabilirsiniz.Üstelik kontratsız ve anında teslim hazır kart 3G vınn tam size göre bir kampanya.

Genç vınn :Gençler için özel olan bu kampayın fiyatı sadece 29.90 TL ve 12 ay taksit imkanıyla.Genç vınn’a sahip olmak için ise 25 yaş altı olmanız gerekiyor.Bunu knıtlamak ve bu vınn’a sahip olmak istiyorsanız 25 yaş altı olduğunuzu gösteren kimliğinizle hemen bir Türkcell İletişim Merkezi’ni ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Zincir vınn kampanyası  :Anlaşmalı zincir mağazalarından son bir hafta içinde bilgisayar alan Türkcell’liler,zincir vınn kampanyasından yararlanabilecekler.Üstelik 29.90 TL/12 ay taksit imkanıyla.

Bu kampanyalar 31.03.2013 tarihine kadar geçerlidir.Siz de bir an önce bu kampanyalardan yararlanmak için en yakın Türkcell İletişim Merkezi’ne başvurun.Türkcell Vınn ile bağlan hayata!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir