Turkcell Twitter Paketi

Ayda sadece 3TL ödeyerek (KDV ve ÖİV Dahil), Twitter Paketi ile sosyal medyadan uzak kalmıyorsunuz.  Üstelik ilk ay sadece 1TL!

-Paket aşım ücreti de yok!!!

30 gün boyunca kullanabileceğiniz Twitter Paketi’ne sahip olmak içn TWITTER yazıp 2222’ye sms atmanız yeterli. Üstelik kapmyaya katılmak için atacağınız sms ler ücretsiz.

-Kampanya mobille.twitter.com üzerinden yapılan bağlantılarda geçerli. Twitter uygulamaları ve Twitter içerisinde yer almasına rağmen başka sunuculara yapılan bağlantılar, uygulamar, linkler paket kapsamı dışında yer alıyor.

-Opere/Opera Mini ve Blackberry bağlantıları noktalarından yapılan bağlantılar da bu kampanya içerisinde yer almıyor.

-Mevcutta sahip olduğunuz aşımsız ve sınırsız pakete sahip olan aboneler hariç, tüm Faturalı ve Hazırkartlı tüm bireysel aboneler kampanyadan yararlanabiliyorlar.

Twitter Paketine dahil olduğunuzda, Günlük  ve Haftalık İnternet Paketleriniz varsa Tiwitter kullanımlarınız, mevcut paketten, yoksa Twitter kullanımlarınız paketinizden düşüyor.

-Kullanmadığınız kalan paketiniz bir sonraki aya devredilmiyor. İptal ettirmediğiniz sürece kapmanyadan yararlanmaya devam edebiliyorsunuz.

-Paketi iptal ettirmek istediğinzde İPTAL  TWITTER yazıp 2222’ye sms atmanız yeterli.

-532 ve 532 532 0000 Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak ya da en yakın Turkcell İletişim noktasına giderek, daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir