Turkcell SuperOnline Yalın ADSL

Turkcell SuperOnline ile Yalın ADSL’e sabit ücret ödemiyorsunuz!

Ev numaranızı da taşıyıp, üstelik numaranız değişmeden ve sabit telefon kullanımınızı da tek faturada ödeyebiliyorsunuz!

Turkcell SuperOnline’da ev sabit telefonunuzu da taşıdığınızda, Yalın ADSL ile  birlikte 24 ay boyunca sabit ücret ödemiyorsunuz. Üstelik kampanya kapsamında, sabit hattınızı da Turkcell SuperOnline!a taşıdığınızda %40’a varan ses faturası avantajından da yararlanmış oluyorsunuz.

24 ay taahhüt verdiğiniz paketlerde aktivasyon ve modem ücreti de ödemiyorsunuz.

Hem telefonunuz, hem de internetiniz tek fatura da size kolaylık sağlıyor.

Kampanya kapsamında, dilediğiniz fırsatı seçebilme özgürlüğüyle.

Kampanyaya 31 Aralık 2012 tarihine kadar başvurabiliyorsunuz. Kampanya indirimlerinden yararlanabilmek için, Turkcell SuperOnline Yalın İnternet abonesi ya da mevcut ADSL aboneliğinizi Turkcel SuperOnline’a taşıyarak yararlanabiliyorsunuz.

Kampanyaya katılabilmek için 24 ay taahhüt vermeniz gerekiyor.

Turkcell SuperOnline Yalın ADSL kampanyası kapsamında aktivasyon ücreti alınmıyor ve kampanya kapsamında size teklif edilen ücretlendirmelere KDV ve ÖİV dahil oluyor.

Turkcell SuperOnile Yalın ADSL kampanyasında yer alan tarifelerden, kotalı olan tarifeleri seçtiğinizde, kullanımlarınızda yapacağınız kota aşımlarınız 0,0092 TL/MB den ücretlendirilerek faturanıza yansıtılıyor.

Kampanya kapsamında verilen 24 aylık taahhüt süresinden önce abonelikten ayrılmak isterseniz, o döneme kadar yararlandığınız tüm indirimler, kullandığınız ücretsiz servislerin bedeli faturanıza yansıtılıyor. Ayrıca, yeni abonelik ile Yalın ADSL’den yararlandıysanız 38 TL, mevcut ADSL aboneliğinizi Turkcel SuperOnline Yalın ADSL’e taşıdıysanız 8 TL aktivasyon ücreti de faturanıza yansıtılıyor.

Kampanya kapsamında size kullanımınız için verilen modem cihazları tak, çalıştır özelliğine sahip. Bu sebeple sizden herhangi bir kurulum bedeli alınmıyor. Fakat kampanya kapsamında verilen modem cihazları stoklar ile sınırlı ve bu cihazların mülkiyeti Turkcell SuperOnline’a ait. Kampanyadan ayrıldığınızda, modem cihazlarını eksiksiz olarak 10 gün içerisinde iade etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde, bulunduğunuz dönemdeki fiyatından cihaz ücretlendirilerek faturanıza yansıtılıyor.

Kampanyaya başvuru esnasında herhangi bir aktivasyon ücreti ödememenize rağmen, taahhütname kapsamında çıkan damga vergisi, bir defaya mahsus ilk faturanıza yansıtılıyor.

Turkcell SuperOnline Yalın ADSL kampanyasından yararlanabilmeniz için, bulunduğunuz yerde 16 Mhps’ye kadar, hattın  ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekiyor. Bulunduğunuz yerdeki hattın kalitesi ve hizmet aldığınız santrale göre uzaklığına göre, erişim hızınız değişkenlik gösterebiliyor.

Kampanyanın kapsamında ses görüşmeleriniz yer almıyor. Sabit hattınızdan yaptığınız sesli görüşmeler, ayrıca ücretlendirilerek faturanıza yansıtılıyor.

Kampanyadan sadece bireysel kullanımlarda yararlanabiliyorsunuz. Ticari amaçla bu kampanyadan yararlanamıyorsunuz.

Üstelik kampanya kapsamında, sabit hatlarını Turkcell SuperOnline!a taşıyanlara, 12 ay ücretsiz, her ay 100 dakika konuşma paketi de hediye ediliyor.

Kampanya stokları ve kampanya son katılım tarihi geçmeden başvurunuzu yapın!

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir