Turkcell SuperOnline MedaiPad S7 Tablet Hediye

Tabletim yok diyorsanız, Turkcell SuperOnline fiber internete geçerek, MediaPad S7 tablet hediyenizi alabilirsiniz!

Ay taahhüt vererek katılabileceğiniz kampanya kapsamında,  internet alışkanlıklarınıza en uygun hızı ve hız alanını seçebiliyorsunuz.

Kampanya kapsamında 24 ay fiyat garantisi veriliyor.

Kampanya kapsamında, kullanımınız için verilen modem cihazı ve modem cihazının yerinde kurulumu da ücretsiz!

Turkcell SuperOniline Fiber internet kampanyası kapsamında hediye edilen MediaPad Huawei marka.

Kampanyaya katılabilmek için 31 Aralık 2012 tarihine kadar SuperOnline internet sitesinden ya da SuperOnline yetkili satış noktalarından başvuru yapmalısınız. Kampanya son başvuru tarihi bitmese de, kampanya kapsamında hediye edilen MediaPad ve modem cihazları stoklarla sınırlı olduğu için tükenebilir. Bu yüzden, kampanya süresi dolmadan, başvuru sona erdirilebilir.

Kampanyadan sadece Trucell SuperOnline Fiber İnternet kullanıcısı olarak yararlana biliyorsunuz. Turkcell SuperOnline Fiber internetten yararlanabilmeniz içinse, bulunduğunuz yerde, Turkcell SuperOnline Fiber İnternet alt yapısı bulunması gerekiyor.

Turkcell SuperOnline sitesinde ayrıntılı olarak görebileceğiniz paket kullanım ücretlerine KDV ve ÖİV dahil oluyor. Diğer bağlantı koşullarını sağladığınızda da, kampanyaya katılmak için 24 ay taahhüt vermeniz gerekiyor.

Kampanya dahilinde, kurulum esnasında vergiler dahil 29 TL tutarında aktivasyon ücretiniz oluyor. Bu ücreti bir defaya mahsus olmak üzere faturanıza yansıtıyorlar. Ayrıca ilk faturanıza, yine bir defaya mahsus olmak üzere, taahhütnameden doğan damga vergisi de yansıtılıyor.

Turkcell SuperOnline ile 24 ay taahhüt vererek sahip olduğunuz, MediaPad S7 kampanyasından, 24 aylık taahhüt süreniz dolmadan çıkmak isterseniz, taahhüttünüz kapsamında faturanıza yansıtılacak bedeller oluyor. Kampanya süresince yararlandığınız tüm indirimler, ücretsiz yararlandığınız hizmetlerin ücretleri ve sahip olduğunuz MediaPad S7 cihazının ücreti faturanıza yansıtılıyor. Son faturanıza ödeyerek kampanyadan ayrılabiliyorsunuz. Ayrıca kampanya kapsamında size kullanım için modem cihazlarının da mülkiyeti Turkcell SuperOnline!a ait olduğu için, kampanyadan ayrıldığınızda modem cihazınızı ve aparatlarını eksiksiz olarak geri teslim etmeniz gerekiyor. Teslimi gerçekleştirmezseniz, modem cihazının ücreti de mevcut dönemdeki fiyatından faturanıza yansıtılıyor.

Katma değerli hizmetler ve SuperOnline ses görüşmeleri kampanya kapsamında yer almıyor. Bu kullanımlarınız ayrıca ücretlendirilerek faturanıza yansıtılıyor.

Turkcell SuperOnline ile hem Huawie marka MediaPad S7’ye sahip olun, hem de fiber internetin keyfini çıkartın.

Kampanya ile ilgili ücretler, kampanya detayları ve sahip olacağınız MediaPad S7 cihazının özelliklerini Turkcell SuperOnline internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir