Turkcell SuperOnline Kotasını Aşmayan İnternet

Turkcell SuperOnline ile Kotasını Aşmayan İnternet yanı başınızda.  Kotasını sizin belirleyeceğiniz Kota Aşmayan İnternet kampanyasında, fatura öderken sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz. Ne kadar kullanmak istiyorsanız o kadar ödüyorsunuz.

Belirlediğiniz kotanız biterse ve siz internet kullanımına devam etmek isterseniz, Joker kota paketlerle, sorun yaşamadan internet erişiminiz devam ettirebilirsiniz.

Üstelik yerinde yaptıracağınız modem kurulumuna da hiç bir ücret ödemiyorsunuz! özetle, Turkcell SuperOnline Kotasını Aşmayan İnternet paketi tam size göre!

Kampanya sadece, Turkcell SuperOnline Fiber internet kullanıcılarına özel. Turkcell SuperOnline Fiber internet kullanıcılarına özel kampanyadan yararlanabilmek için, 31 Aralık 2012 tarihine kadar başvuru yapmanız gerekiyor.

Sabit hattınızı Turkcell SuperOnline’a taşıyarak ve sadece 24 ay taahhüt vererek bu kampanyadan yararlanabiliyorsunuz.

Kampanya kapsamında kurulum yapıldıktan sonra, hattınızın kullanıma açılabilmesin gereken aktivasyonun ücreti olan 29 TL bir defaya mahsus olmak üzere, ilk faturanıza yansıtılıyor. 29 TL’lik aktivasyon bedeline, KDV ve ÖİV dahil oluyor.

Kampanyalar kapsamında size verilen modem cihazları Turkcell SuperOnline mülkiyetinde olduğu için, kampanyanız bittiğinde ya da kampanyadan ayrılmak istediğinizde, modem cihazınızı Turkcell SuperOnline’a iade etmeniz gerekiyor.

Kotasını Aşmayan İnternet paketinizde, ay içerisinde belirlediğiniz internet kotanız biterse ama sizin internet kullanımı talebiniz, yeni dönem dönem gelene kadar devam ederse, ay içerisinde joker kota paketleriyle erişiminize devam edebilirsiniz.

Kampanya kapsamında taahhüt ettiniz 24 aylık kampanya devamlılık tarihinden, bu süre dolmadan ayrılmak isterseniz, kampanya süresi boyunca yararlandığınız indirimler ve kampanya kapsamında ücretsiz olarak kullandığınız hizmetlerin bedelleri iptal işlemenizi gerçekleştirdiğiniz aya ait faturanıza yansıtılacak.

Kampanya kapsamında, Turkcell SuperOnline yasal sitelerden yapacağınız içerik indirimlerini de destekleyecek.

Kotanızda, ay içerisinde 25 GB’lık internet kotası kullanımına ulaştığınızda, internetiniz hızı azaltılıp, kullanıma açık bırakılmak yerine, otomatik olarak kesilecek. Siz de ay sonunda farkında olamadan kullanım yapmış olup, gelen fatura şaşırmayacaksınız. Belirtilen 25GB’lık kota upload kotası olup, seçebileceğiniz her iki pakette de geçerli olacak.

Kampanya kapsamında seçebildiğiniz 4GB ve 8GB’lık download kotalı seçeneklerin ücretleri ise, 4GB lık paket için ayda 34 TL, 8GB lık paket için ayda 39 TL.

Ayrıca kampanyada, yeni numara talep etmek yerine mevcut  numaranızı Turkcell SuperOnline’a taşırsanız daha da cazipleşen fiyatlara.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir