Turkcell SuperOnline Esnek Kota

Kotanız dolduğunda hiç sorun etmenize gerek yok. Turkcell SuperOnline esnek kota ile ihtiyacınız olduğunda, otamatik olarak bir üst kotaya geçiyorsunuz. Böylece ne kadar kullanım yaptı derdiniz olmadan, yeni kotanızı özgürce kullanabiliyorsunuz.

Ay sonunda kotanızı doldursanız bile, eklenecek Esnek Kota ile kotanız bir üst seviye çıkıyor. Sizde kota aşım ücreti sıkıntısı yaşamıyorsunuz. Üstelik modem ve yerinde kurulum için ek bir ücret ödemiyorsunuz.

Kampanya kapsamında da tüm vergiler dahil 29 TL aktivasyon ücreti alınıyor.

Turkcell SuperOnline Esnek Kota İnternet kampanyasına son başvuru tarihi 31 Aralık 2012.

Kampanya ile diğer bilgiler şöyle;

Turkcell SuperOnline Esnek Kota İnternet kampanyasından, Turkcell SuperOnline fiber optik altyapısının bulunduğu bölgelerde yararlanabiliyorsunuz.

Kampanyada belirtilen indirimli fiyatlardan yararlanmak için 24 ay taahhüt vermeniz gerekiyor. Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahil oluyor. Ayrınca kampanya kapsamında sabit telefon hattınızı Turkcell SuperOnline’a taşımanız gerekiyor. Taşıma ve taahhüt işlemini yaptırmazsanız kampanyadan yararlanamıyorsunuz.

Aboneliğinizi taahhüt verilen 24 aydan önce sonlandırmak isterseniz, iptal ettirdiğiniz döneme kadar yararlandığınız ücretsiz hizmetler ve indirimli tariflerin toplam ücreti son dönem faturanıza yansıtılıyor.

Kampanyalar kapsamında verilen kotaları aştığınız takdirde, erişiminiz devam ediyor fakat, erişim hızınız 3 Mhps’ye indiriliyor. Aylık mevcut kotanız aştığında, kampanya kapsamında eklenen 25 GB’tan sonra, erişim hızı düşürülmesi uygulanıyor.

Turkcell SuperOnline Esnek Kota paketi, yasal sitelerden içerik indirmeyi destekleyen bir alt yapısı var.

Turkcell SuperOnile Esnek Kota internet paketine, tüm vergiler dahil fakat, yeni kurulumdan dolayı oluşan damga vergisi, bir defaya mahsus olmak üzere, Turkcell SuperOnline Esnek Kota internet faturanıza yansıtılıyor.

Telefon görüşmeleriniz ise, Turkcell SuperOnline Konuştukça öde tarifesinden ücretlendiriliyor.

Kampanya kapsamında verilen modemler stoklar ile sınırlı ve cihazın mülkiyeti Turkcell SuperOnline’a ait oluyor.

Stoklarla sınırlı Turkcell SuperOnline Esnek Kota internet paketinden faydalanmak için, 31 Aralık 2012’de biten, son başvuru tarihini kaçırmadan 0 850 222 0 222 Turkcell SuperOnline Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz. Turkcell Super Online Müşteri Hizmetlerinden kampanyalar ile ilgili ayrıntılı bilgi de alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir