Turkcell SuperOnline Fiber İnternet

Turkcell SuperOnline Fiber İnternet paketlerinden dilediğinizi seçip, süper hızlı internetin keyfini çıkarabiliyorsunuz.

Fibermaster, Fiberkolik, Fibergezer ve Kotalı Fiber paketlerinizden istediğinizi seçebiliyorsunuz.

Kampanyada neler mi var?

Öncelikle kullanım alışkanlıklarınıza en uygun hızı ve hız alanını kendiniz seçiyorsunuz. 24 ay fiyat garantisi ve sabit numaranızı taşıdığınızda da 300 dakika her yere sesli görüşme hediye! Modem kurulumunuz da ücretsiz.

Kampanyadan sadece yeni Turkcell SuperOnline aboneleri yararlanabiliyor.

Turkcell SuperOnline Fiber İnternetin size sağladığı en büyük hizmet ise, internette erişim hızı. Fiber internetin sağladığı erişim hızı ADSL’e göre çok daha hızlı.

Kampanyalar 24 ay taahhütlü.

Kampanya kapsamında, kurulum yapılırken, sadece bir defaya mahsus olmak üzere aktivasyon ücreti ve damga vergisi faturanıza yansıtılıyor. Faturanıza yansıtılacak damga vergisi 29 TL ve her iki vergiye KDV ve ÖİV dahil oluyor.

Kampanyanın indiriminden yararlanabilmeniz için, sabit hattınızı SuperOnline taşımanız ve 24 ay boyunca bu kampanya içerisinde yer alacağınızı taahhüt etmeniz gerekiyor.

Turkcell SuperOnline Fiber İnternet kampanyalarında, verilen modem cihazları stoklarla sınırlı oluyor. Bu sebeple Turkcell SuperOnline cihazların modellerinde zaman zaman değişiklikler yapabiliyor. Ayrıca, modem cihazlarının mülkiyetleri de Turkcell SuperOnline’a ait olduğundan, kampanyadan ayrıldığınızda, modem cihazlarını iade etmeniz gerekiyor.

24 ay taahhüt vererek ve sabit hattınızı SuperOnline’a taşıyarak katılabildiğiniz kampanyadan, taahhüt süresi bitmeden çıkmak istediğinizde, size sunulan indirimler, yararlandığınız ücretsiz hizmetler ücretlendirilerek faturanıza yansıtılıyor.

Kotalı Fiber internet paketini seçtiğinizde, kota aşımınız durumunda, KDV ve ÖİV dahil olarak 0,0092 TL/MB üzerinden yapılan ücretlendirme faturanıza yansıtılıyor.

Turkcell SuperOnline telefon hizmetleri ve katma değerli diğer servisleri kullanımlarınız, mevcut paketinizden hariç olarak ücretlendirliyor ve faturanıza yansıtılıyor.

Sabit numaranızı Turkcell SuperOnline’a taşıdığınızda hediye edilen 300 dakikalık ses görüşmelerinizi, 90 gün bayunca, her 30 günde 100’er dakika olarak kullanabiliyorsunuz. Dakika paketleri şehir içi, şehirler arasın, GSM, alternatif operatörler ve uluslar arası PSTN yönlerine yapacağınız aramaları kapsayacak. Bunlar dışında yapacağınız aramalar, ayrıca ücretlendirliyor.

Ayrıca kampanya kapsamında, Turkcel SuperOnline yasal sitelerden yapacağınız içerik indirimlerini de destekliyor.

Kampanya kapsamında seçeceğiniz, Fibermaster, Fiberkolik, Fibergezer ve Kotalı Fiber paketleri ile ilgili ücretlendirme, adil kullanım bedelleri gibi ayrıntılı bilgileri, Turkcell SuperOnline internet sitesinden ulaşabiliyorsunuz.

Unutmayın ki, Turkcell SuperOnline Fiber İnterneti kullanabilmeniz için, bulunduğunuz bölgede, Turkcell SuperOnline Fiber İnternet alt yapısı bulunması gerekiyor.

Turkcell SuperOnline Fiber İnternet

Fiber İnternet

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir