Turkcell SuperOnline Fiber Hıza Devam

Hızlı olamayan interneti ne yapayım diyorsanız, esnek Hız Alanı ile Turkcell SuperOnline Fiber Hıza Devam paketi tam size göre. Üstelik sadece 10 TL’ye otomatik olarak hız alanınız artırabilirsiniz. İnternet erişim hızınız düşmeden, istediğinizi, dilediğiniz gibi indirebilirsiniz.

Turkcell SuperOnline Fiber İnternet Hıza Devam paketi ile, mevcut internet paketinizin kotası dolsa da hızınız asla düşmez.

Ayrıca isterseniz, bir üst erişim hızı alanına geçerek, fiber hızlı internetinizi dilediğinizce kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yerinde yaptıracağınız, modem kurulumu da paket kapsamında ücretsiz.

31 Aralık 2012 son başvuru tarihi olan Trukcell SuperOnline Fiber Hıza Devam paketine katılmanız için gereken koşullar ve Fiber Hıza Devam kampanyasının ayrıntıları şöyle;

  • Öncelikle kampanyaya katıla bilmeniz için, bulunduğunuz yerde Turkcell SuperOnline fiber internet bağlantısı alt yapısı olması gerekiyor
  • Ardından kampanyaya katılabilmeniz için, kampanya koşulu olarak, 24 ay taahhüt vermeniz gerekiyor.
  • Bunların dışında, sabit telefon hattınızı, Turkcell SuperOnline taşımanız gerekiyor. Bu koşulları sağlamadığınız takdirde, kampanyaya dahil olamıyorsunuz ve Fiber hızlı internetin indirimli imkanlarından yararlanamıyorsunuz.

Kampanya katılım koşullarını sağladıktan sonra, yapılan kurulumun ardından, fiber hızlı internetinizin keyfini çıkarıyorsunuz.

Kampanya kapsamında size verilen ücretlere KDV ve ÖİV dahil oluyor. Bu vergiler dışında, kampanyaya katıldığınız takdir de, devletin belirlediği diğer vergiler ve kurulum için gerekli işlem ücretleri tarafınızdan tahsil ediliyor. Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi, kampanyaya dahil olmanız için yapılan aktivasyon ücreti ( aktivasyon ücreti vergiler dahil sadece 29 TL) bir defaya mahsus olmak üzere, gelecek ilk faturanıza yansıtılıyor.

Kampanya kapsamında, 24 ay kullanmanız için verilen modem cihazları SuperOnline mülkiyetinde oluyor. Yani kampanya süresi bittiğinde ya da paketinizi iptal ettirdiğinizde iade etmeniz gerekiyor.

24 aylık taahhüt süreniz dolmadan kampanyadan çıkmak isterseniz, yani süresi dolmadan paketinizi iptal ettirmek isterseniz, geçen süre zarfında yararlandığınız tüm indirimler, ücretsiz olarak yararlandığınız hizmetler ücretlendirilerek faturanıza yansıtılıyor. Tüm ücretlerin yansıtıldığı faturanızı ödedikten sonra kampanyadan ayrıla biliyorsunuz.

Fiber İnternet kullanımlarınız dışında, sabit hattınızdan yapacağınız ses görüşmeleri Konuştukça Öde tarifesi üzerinden ücretlendirilerek, faturanıza kampanya sabit ücretinden ayrı olarak yansıtılıyor.

Kampanya stoklar ile sınırlı olduğu için, son başvuru tarihi dolmadan da sona erdirilebiliyor. Ayrıca stoklar ile sınırlı olan modem cihazlarının, marka ve modellerinde değişiklikler yapılabiliyor.

Turkcell SuperOnline Fiber Hıza Devam paketi kapsamında seçebileceğiniz  alternatif paketlerin ayrıntılarını SuperOnline internet sitesinden ulaşabiliyorsunuz. Dilerseniz siteden 24 ay imzalayacağınız taahhütnameyi de inceleye bilirsiniz. Böylelikle, başvuru için gittiğinizde, yetkili satış noktasında zaman kaybetmemiş olursunuz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir