Turkcell SuperOnline Engel Tanımayan Fiber

Turkcell SuperOnline ile engel tanımayan herkese ışık hızında Fiber interneti sunuyor. Engelli, gazi ve şehit yakınlarına taahhütsüz, üstelikte indirimli olarak ayda sadece, 19 TL’den başlayan fiyatlarla hızlı internet erişimini sunuyor.

Kampanya da, yerinde yapılan kurulumlardan hiçbir ücret alınmıyor, kablosuz modem cihazı ücretsiz olarak veriliyor ve fiber hızlı internet keyfi yaşatılıyor.

Son başvuru tarihi 31 Aralık 2012 olan kampanyanın koşulları şöyle;

 • Engel Tanımayanlar Fiber internet kampanyasına, %40 engeli olanlar ile gazi ve şehit yakınları katılabiliyorlar. Üstelik kampanyaya katılırken herhangi bir taahhüt vermelerine gerek kalmadan.
 • Her müşteri, kampanyadan sadece bir paket alabiliyorlar
 • Turkcell SuperOnline Engel Tanımayan kampanyasından yararlanabilmeniz yani kampanyaya dahil olabilmeniz için, bulunduğunuz yerde, Turkcell SuperOnline fiber internet alt yapısı bulunması gerekiyor. Aksi takdirde, koşullarını sağlasanız bile fiber internet keyfinden faydalanamıyorsunuz.
 • SuperOnline Engel Tanımayanlar kampanyasında, bir defaya mahsus olmak üzere, 29 TL tutarında, hat açılımı için, aktivasyon ücreti, ilk faturanıza yansıtılıyor.
 • Kampanya kota aşımlı bir kampanya olduğu için, belirlenen kotanız dolduğunda, aşım ücretiniz 0,0092 TL/MB den hesaplanarak faturalandırılıyor.

Kampanyaya katılabilmeniz için, Turkcell SuperOnline satış noktalarına teslim etmeniz gerek evraklar şöyle;

 • TC Nüfus cüzdanınız
 • Başvuruyu yapan kişi, 1. derece yakın ise, 1. derece yakın kişinin TC Nüfus cüzdanı
 • Engelli iseniz Özürlü Kimlik Kartınız ve sağlık raporunuz
 • Gazi veya şehit yakını iseniz, Emekli Sandığı Serbest kartınız.

Turkcell SuperOnline Engel Tanımayan tarife paketi için belirtilen paket ücretlerine, aktivsyon bedellerine, paket aşım ücretlerine KDV ve ÖİV dahil oluyor.

Kampanya kapsamında, Turkcell SuperOnline Engel Tanımayan internet paketi, yasal sitelerden yapılan içerik indirimlerini de destekliyor.

Kampanyalar kapsamında size verilen modem cihazlar, Turkcell SuperOnline mülkiyetinde oluyor. Bu sebeple kampanyalardan ayrıldığınız tarihten itibaren, 10 gün içerisinde Turcell SuperOnline yetkili bayiilere cihazları iade etmeniz gerekiyor. Cihaz iadelerinizi yapmazsanız, bulunduğunuz dönemdeki, modem cihazının ücreti faturanıza yansıtılıyor.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isterseniz Yetkili SuperOnline satış noktalarını ziyaret edebilirsiniz.

 

2 comments on “Turkcell SuperOnline Engel Tanımayan Fiber
 1. çetin tezcan dedi ki:

  sizin bireysel abone,siyim babam kore gazisi şu an kullandığım internette ücret indirimi sizce olabilirmi? olmazsa sizden ayrılmayı düşünüyorum , en kısa zamanda sizden haber bekliyorum. saygılarımla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir