Turkcell SuperOnline Dünya 9,99’a Parmağının Ucunda

Turkcell SuperOnline’nın sunduğu “Dünya 9,99’a Parmaklarının Ucunda” kampanyasının aylık ödemesi sadece ve sadece 9,99 TL!

Muhteşem kampanyadan yararlanmak için, acele etmelisiniz. Çünkü kampanyaya son başvuru tarihi 31 Aralık 2012. Üstelik kampanya stoklarla sınırlı!

Kampanyaya katıldığınızda, ne modem cihazı için ücret ödüyorsunuz, ne de aktivasyon için. Kampanyaya katıldığınızda her ikisi de Turkcell SuperOnline’dan hediye ediliyor.

Sunulan alternatif paketler sayesinden, sizin için en uygun tarifeyi seçerek, internetin keyfini ayda sadece 9,99 TL’ye çıkarabilirsiniz.

Kampanya kapsamında size sunulan tekliflerden LİMİTSİZ ADSL paketlerini seçerseniz 4 ay, kotalı ADSL paketlerini seçerseniz 2 ay boyunca bu fiyatlardan, keyifle internetinizi kullanabileceksiniz.

Kampanya kapsamında, bu indirimli fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız 24 ay taahhüt vermeniz gerekiyor. Kampanya 24 ay taahhütlü bir kampanya.

Dünya 9,99’a Parmağımın Ucunda kampanyasında, ilk kurulumda, 29 TL’lik aktivasyon ücreti alınıyor. Alınan 29 TL’lik aktivasyon ücretine KDV ve ÖİV de dahil oluyor.

Tukcell SuperOnline ADSL paketlerinden kotalı erişimi seçerseniz, kullanımlarınızda yapacağınız kota aşımlarında 0,0092 TL/MB üzerinden ücretlendirliyorsunuz.

Kampanyadan yararlanabilmeniz için, bulunduğunuz bölgede 16 Mhps’ye kadar, hattın ADSL2+ teknolijisini destekliyor olması gerekiyor. Desteklemiyorsa, kampanyadan yararlanamıyorsunuz. Aboneliğinizde, hattınızın kalitesi ve bağlantı kurduğunuz santrale göre erişimiz hızınız değişiklikler gösterebiliyor.

Turkcell SuperOnline kapmayası kapsamında sunulan modem cihazları tak-çalıştır özelliğine sahip olduğu için, modem cihazı kurulum ücreti alınmıyor. Kullanımınıza verilen bu modemler stoklarla sınırlı oluyor ve sahiplikleri Turkcell SuperOnline’a ait oluyor. Yani kampanyadan ayrılmak istediğinizde, modem cihazlarını eksiksiz olarak Turkcell superOnline yetkili şubelerine 10 gün içerisinde teslime etmeniz gerekiyor. Teslim etmediğiniz takdirde, ayrıldığınız dönemdeki cari satış fiyatı üzerinden ücretlendirlierek faturanıza yansıtılıyor.

Taahhüt sürenizden önce kampanyadan ayrılmak istediğiniz taktirde, taahhütnameye aykırı davrandığınız için, yararlandığınız tüm indirimler, ücretsiz kullandığınız servislerin ücretleri ve tarafınızdan alınmayan 29 TL’lik aktivasyon ücretleri faturanıza yansıtılıyor. Son faturanızı ödeyerek kampanyadan ayrılabiliyorsunuz.

Turkcell SuperOnline, Dünya 9,99 TL’ye Parmağımın Ucunda kampanyası alt yapısı, yasal sitelerden yapacağınız içerik indirimlerini de destekliyor.

Kampanyada 24 ay boyunca yapacağınız ödemeler ve şartları Turkcell SuperOnliner internet sitesinde ayrıntılı olarak yer alıyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir