Kullanıcı Servisleri

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell SuperOnline Akıllı Telefon T11 ve Fiber İnternet

 

Turkcell SuperOnline Akıllı Telefon T11 ve Fiber İnternet

Akıllı telefonunuz yoksa, 24 taahhütle Turkcell SuperOnline ile T11 akıllı telefona sahip olabiliyorsunuz. Üstelik Fiber internet keyfi de yanında.

Kampanya kapsamında 24 ay fiyat garantisi, yerinde yapılan modem kurulumu ücretsiz ve akıllı telefon T11 Maxiphone de hediye.

Kampanyaya katılmak için son başvuru tarihi 31 Aralık 2012

Kampanyadan sadece Turkcell SuperOnline Fiber İnternet kullanıcıları yararlanabiliyor.

Kampanya kapsamında size sunulan fiyatlara KDV ve ÖİV de dahil oluyor.

Sabit hatlarınızı Turkcell SuperOnline’a taşıayarak ve 24 ay taahhüt vererek bu keyifli kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya detaylarına gelince;

Kampanya kapsamında, KDV ve ÖİV dahil olarak bir defaya mahsus damga vergisi ücreti alınıyor. Damga vergisi için bir defaya mahsus 29 TL olarak ödüyorsunuz.

Turkcell SuperOnline kampanyası kapsamında verilen modem cihazları stoklarla sınırlı, bu yüzden cihaz modelleri ile ilgili değişiklikler olabiliyor. Ayrıca verilen cihazların mülkiyeti Turkcell SuperOnline ait olduğu için, kampanyadan ayrıldığınız dönemde geri iade etmeniz gerekiyor.

Katma değerli servisler ile yapılan sesli görüşmeler, fiber internet kullanımı ve paket kampanyası dışında ücretlendirilerek faturanıza yansıtılıyor.

24 taahhüt ile dahil olacağınız kampanya da Turkcell SuperOnline, yasal sitelerden yapacağınız içerik indirimlerinizi destekliyor.

Seçtiğiniz kampanyada, paketinize tahsis edilen kotaları aştığınızda, indirme hızınız 3 mhps’ye, yükleme hızınız 1mhps’ye indiriliyor ve tüm paketler için yükleme hızı adil kullanım kotası 50 GB ile sınırlı.

Kampanyayı taahhüt verdiğiniz 24 aydan önce sonlandırmak isterseniz, kampanya boyunca yararlandığınız tüm indirimler, ücretsiz kullanımlarınız ve kampanya kapsamında hediye edilen T11 Maxiphone akıllı telefonun ücreti toplanarak, son faturanıza yansıtılıyor. Son faturanızı ödeyerek taahhüt sürenizden önce kampanyadan ayrılabiliyorsunuz.

Kampanya kapsamında seçebileceğiniz tarifeleri, ücretlerini ve kotalarını aşağıdaki gibi düzenlediğimizde, sizin için en uygun olan paketi daha rahat bulabilirsiniz. Unutmayın ki kampanya stoklar ile sınırlı. Kampanyaya katılmak isterseniz son başvuru tarihini kaçırmamalısınız.

Hız

Kota

Hız Alanı*
download

Hız Alanı*
upload

Tarife
Fiyatı

24 Ay Taahhütlü Fiyat

24 Ay Taahhütlü + Numara Taşımalı Fiyat

Damga
Vergisi

100 Mbps

Limitsiz

500 GB

50 GB

199 TL

199 TL

199 TL

36,80 TL

100 Mbps

Limitsiz

250 GB

50 GB

149 TL

149 TL

149 TL

28,76 TL

100 Mbps

Limitsiz

100 GB

50 GB

109 TL

104 TL

99 TL

22,32 TL

50 Mbps

Limitsiz

250 GB

50 GB

99 TL

89 TL

84 TL

20,71 TL

50 Mbps

Limitsiz

100 GB

50 GB

89 TL

79 TL

74 TL

19,10 TL

 

Diğer Kampanyalar

  • Turkcell SuperOnline Esnek Kota Kotanız dolduğunda hiç sorun etmenize gerek yok. Turkcell SuperOnline esnek kota ile ihtiyacınız olduğunda, otamatik olarak bir üst kotaya geçiyorsunuz. Böylece ne kadar kullanım yaptı derdiniz olm...
  • Turkcell SuperOnline 1000 Mhps Fiber İnternet Turkcell SuperOnline 1000 Mhps fiber internet paketi ile, Türkiye’de ilk defa evinize kadar kalan fiber internet bilgisayırınızda! Üstelik Full HD filmler, en sevdiğiniz albümler ve yüklü dosyalar....
  • Turkcell SuperOnline Kotasını Aşmayan İnternet Turkcell SuperOnline ile Kotasını Aşmayan İnternet yanı başınızda.  Kotasını sizin belirleyeceğiniz Kota Aşmayan İnternet kampanyasında, fatura öderken sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz. Ne kadar kul...
  • Turkcell SuperOnline Fiber Hıza Devam Hızlı olamayan interneti ne yapayım diyorsanız, esnek Hız Alanı ile Turkcell SuperOnline Fiber Hıza Devam paketi tam size göre. Üstelik sadece 10 TL’ye otomatik olarak hız alanınız artırabilirsiniz...
  • Turkcell SuperOnline MedaiPad S7 Tablet Hediye Tabletim yok diyorsanız, Turkcell SuperOnline fiber internete geçerek, MediaPad S7 tablet hediyenizi alabilirsiniz! Ay taahhüt vererek katılabileceğiniz kampanya kapsamında,  internet alışkanlık...

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>