Turkcell SuperOnline 1000 Mhps Fiber İnternet

Turkcell SuperOnline 1000 Mhps fiber internet paketi ile, Türkiye’de ilk defa evinize kadar kalan fiber internet bilgisayırınızda! Üstelik Full HD filmler, en sevdiğiniz albümler ve yüklü dosyalar.

Turkcell SuperOnline Fiber İnternet ile şimdiye kadar sağlanan en yüksek hıza ulaşarak, neredeyse ışık hızına çıkabilirsiniz!

Kampanyaya katılabilmek için 12 ay taahhüt vermeniz gerekiyor. 12 taahhüttün ardından ışık hızında interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanyaya katılabileceğiniz son başvuru tarihi 31 Aralık 2012.Turkcell SuperOnline 1000 Mhps fiber internet kampanyasına katılabilmeniz için, bulunduğunuz yerde, Turkcell SuperOnline fiber internet altyapısının bulunması gerekiyor.

Üstelik kampanya kapsamında sizden aktivasyon ücreti, modem cihazı ve kurulum işlemleri ücretsiz olarak sunuluyor.

Aboneliğinizi yaptırmak için taahhüt ettiğiniz 12 aydan önce kampanyadan ayrılmak istediğiniz takdirde, o döneme kadar size sunulan indirimler, ücretsiz olarak yararlandığınız tüm hizmetlerin ücreti size faturalandırılıyor. Son faturanızı ödedikten sonra, kampanyadan ayrılabiliyorsunuz.

Turkcel SuperOnline 1000 Mhsp Fiber İnternet kampanyasında, kullanım için size verilen modemler, stoklar ile sınırlı olduğundan, başvuru tarihi bitmeden de kampanya sonlandırılabilir. Ayrıca stoklar ile sınırlı olduğu için cihazların mülkiyeti Turkcell SuperOnline’a ait oluyor. Yani sizin 12 aylık taahhüt süreniz bittiğinde ya da kampanyadan ayrıldığınızda, modem cihazı tüm parçaları ve kabloları ile eksiksiz olarak teslim etmeniz gerekiyor. Eksik parça ile ya da hiç teslim edilmeyen cihazların ücretleri tarafınıza faturalandırılıyor. Cihazların faturalandırılmasında yansıtılacak ücret, o dönemdeki modem cihazının ücretinden oluyor.

Turkcell SuperOnline Fiber İnternet kampanyasında, indirme ya da yükleme yapmada herhangi bir sınır olmuyor.

1000 Mhps  Fiber İnternet paketinin yükleme hızı 20 Mhps.

Kampanya kapsamında size sunulan fiyatlara KDV ve ÖİV dahil oluyor.

Sizden talep edilen aylık ödemelerinize ek olarak, 12 ay olarak vereceğiniz taahhütten doğan damga vergisi bir defalık faturanıza yansıtılıyor.

Kampanya boyunca ödeyeceğiniz tutar ise, ilk 3 ay sadece 499 TL. 3. aydan sonra ayda 999 TL ödeme yapıyorsunuz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir