Turkcell Mini Paket Kampanyası

Her operatörde olduğu gibi Turkcell’ de farklı paketler ve bu paketlere özel kampanyalar vardır. Bu yazımızda size Turkcell mini paket kampanyası ve uygulaması, kampanyaya nasıl üye olabileceğiniz hakkında kısa ve net bilgiler sunacağız.

Mini paket fiyatı 30 TL ile sınırlıdır. Kampanya ya katılmak için HERYONE MINIK yazıp 2222’ye yollamanız yeterlidir.  Her yöne 500 dakika konuşma hakkı kazanıyorsunuz kampanya ile. Kampanyadan yararlanmak için bir yıldan fazla süreli olarak faturalı hat kullanıcısı olmak zorundasınız. Kampanya 30 Haziran 2016 tarihine geçerlidir.  Kampanya ya katılım için atılan kısa mesajlar ücretsizdir. Sizde fazla gelen faturalardan sıkıldıysanız ve düzenli bir faturanız olsun istiyorsanız Turkcell mini paket kampanyasına geçiş yapabilirsiniz.  Kampanya katılım süresi sınırlıdır. Geç kalarak üzülmenizi istemeyiz.

Turkcell mini paket kampanyası için yukarıda belirttiğimiz şekilde kısa mesaj atmanız yeterli. Bekletmeden kampanya katılım durumunuz hakkında mesaj ile bilgilendirmelere yapılacaktır. Her yöne 500 dakika konuşmak hiç bu kadar ucuz olmamıştı. Bize sadece keyif sürmek kaldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir