Turkcell Kamu VINN Kampanyası

Turkcell Kamu’lu abonelerine 12 ay kontratlı 3G hızında 4G internet VINN paketini ayda vergiler dahil 29,90 TL’ye sunuyor.Tek yapmanız gereken kamulu olduğunuz belge ile 15 Kasım 2012 tarihine kadar Turkcell İletişim Merkezleri’ne bireysel başvurmanız.

Kampanya da herhangi bir paket aşım ücreti olmuyor. Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 29,90 TL ödüyorsunuz. Fakat yeni hat tesisi açılım vergileri olan vergiler 12 ay boyunca eşit taksitlerde paketinize yansıtılıyor. Paketiniz de aşım ücreti olmadığı için paket yenileme döneminiz gelmeden 4GB’lık internetinizi bitirirseniz, erişim hızınız 5kbps’ye indirliyor. Kalan bakiyeleriniz KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atarak öğrenebiliyorsunuz.

Kampanyaya dahil olduktan sonra, keyifli kullanıma başlamak için, öncelikle cihazınızı bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor. Konu ile ilgili olarak Turkcell teknik bilgi desteğini, internet sitesi, Çağrı Merkezleri ve İletişim merkezlerinden verebiliyor.

Unutmayın ki, internet erişim hızınız; bulunduğunuz yer, internet trafik yoğunluğu durumu ve erişmek istediğiniz internet sayfasının alt yapı özelliklerine göre anlık değişikler gösterebiliyor.Kampanya süresince hat tipi ve paket değişikliği yapamıyorsunuz.

Paketinizde kalan bakiyeyei bir sonraki aya devredemiyorsunuz. Fakat dönem yenileme tarihine kadar kullanmaya devam edebiliyorsunuz.Kontratlı kampanyalarda, kontrat süreniz dolmadan iptal işlemi yaparsanız , paket erken iptal işlemi uygulanıyor.

Ayrıntılı bilgi almak isterseniz Turkcell web sitesini ya da Turkcell İletişim Noktaları’nı ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir