Turkcell internetsiz telefon kalmasın paketi

Turkcell abonelerine daha önce ki dönemlerde de uyguladığı, hem faturalı, hem de faturasız hatların yararlanabileceği uygun fiyatlı kampanyalar sunmaya devam ediyor.

 

100 MB indirimli internet paketi kampanyası;

Abone olmak çok kolay! Tek yapmanız gereken 3 AY yazıp 2222’ye kısa sms atmak.

-Kampanyadan tüm bireysel, faturalı ve faturasız hat sahipleri yararlanabiliyorlar.

-Kampanyaya dahil olduğunuzda, 3 ay boyunca 100 MB lik internet paketine vergiler dahil, indirimli olarak, sadece 5 TL’ye sahip olabiliyorsunuz.

-Paket aşımı yaşandığında, faturalı hatlar iin 0,05 TL/MB ücretlendiriliyorsunuz (bir dönem içerisinde en fazla 99 TL üzerinden ücrete tabi tutulabiliyorsunuz).

-Faturasız hatlarda ise, tüm vergiler dahil sadece 1 KURUŞ/100 MB olarak ücretlendirme yapılıyor.

-3 ayın sonunda isterseniz paketinizi İPTAL yazıp 2222 kısa sms atarak bitirebilir, isterseniz de hiç bir işlem yapmadan, tüm vergiler dahil aylık 10 TL ödeyerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

-Ayrıca kampanyaya dahil olduğunuz an da 3G özelliğini de kullanmaya başlıyorsunuz. İstemediğiniz takdirde ise yine 2222 atacağınız kısa sms ile bu özellik kapsamından çıkabiliyorsunuz.

-Kalan paketinizi her an kontrol altında tutmak için, KALAN yazıp 2222 kısa msj atabilir ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetlerini istediğiniz zaman arayarak ücretsiz öğrenebilirsiniz.

-Detaylı bilgi almak isterseniz en yakın Turkcell iletişim merkezlerine uğrayabilir ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir