Turkcell Hazır Kart OLAY İnternet Paketleri

Turkcell den olay bir kampanya daha Turkcell hazır kart olay internet paketleri. Reklamlar da yerini almaya başladı bile. Sizde bu muhteşem kampanyadan yararlanmak istiyorsanız kampanya detaylarını ve kampanya katılım şartlarınızı hemen tarafınıza aktaralım

Eğer numaranızı taşır ve yeni bir hat ile Hazır karta geçenler için özel olarak tasarlanan bu kampanya ile internete doyacaksınız. Ayda hem de topu topu 23 TL paket ücretlendirmesi. 23 TL karşılığında 400 dakika 1000 SMS ve 2GB internetiniz olacak.

Hem doya doya konuşacak hem özgürce mesajlaşacak hem de bol internet sayesinde dilediğinizce gerek sosyal medyanın gerek ise internet kullanımının tadını çıkaracaksınız. Kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli daha fazla beklemeyin ve kampanyadan yararlanmanın tadını çıkarın. Kampanya detayları için Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir ve detaylı tüm bilgileri alabilirsiniz.

Turkcell hazır kart olay internet paketi ile 2 GB internet sahibi olun ve internet paketim bitti mi aylık kullanımım bana yetecek mi derdinden sıyrılın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir