Turkcell Facebook Paketi

Turkcell sosyal iletişimden uzak duramayan aboneleri için, “Facebook dan kopmayın, Turkcelle ucuza bağlanın” sloganıyla yeni bir kampanya başlattı.

 

-KDV ve ÖİV dahil 250MB’lik Facebook kullanım paketiniz sadece 3 TL.

-Kampanyaya katılmak için FACE yazıp 2222’ye ücretsiz kısa sms atmanız yeterli.  Onay mesajınız geldikten sonra 30 gün boyunca Facebook sayfanızda doyasıya dolaşabiliyorsunuz.

-Faturalı ve Hazırkartlı (Mdal Geniş Bant hat sahipleri hariç) tüm bireysel aboneler yararlanabiliyorlar.

-Telefonunuz 3G uyumlu ise 3g hızında, değil ise 2g/edge hızında bağlanıyorsunuz.

-250MB’lik paketinizde limit aşımı yaşanırsa, Facebook bağlantınız devam eder ancak hızınız 48Kkps’e indirilebilir.

-Başka internet paketiniz varken Facebook pakretinden yararlanabiliyorsunuz. Mesela Günlük ve Haftalık İnternet Paketleri dışında internet paketiniz varsa, Facebook paketi aldığınızda, Facebook kullanımlarınız yeni paketinizden düşer.

-Facebook içerisinde yer alan ama Facebook dışında yer alan linkler ve uygulamalar (Youtube gibi), varsa mevcut internet paketlerinizden yoksa, mobil internet tarifinizden ücretlendiriliyor.

-Aynı anda sadece 1 adet Facebook Paketi alabiliyorsunuz.

-Faturasız Genç Tarifeliyseniz günde 50 Kuruş, değilseniz günde 4 TL ‘lik kullanımlarınızdan sonra ücretsiz 50MB lik kullanıma sahip oluyorsunuz ve Facebook dışında kullanacağınız uygulamalar, bağlantı kuracağınız linkler bu 50MB ‘lik kullanım hakkınızdan düşüyor.

-İnternet erişim noktaları Blackberry cihazlarının kullandığı Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, netbook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Geniş Bant (MGB/MGBS) erişim noktalarından yapılan bağlantılar Facebook paketi dışında kalıyor.

FACE İPTAL yazıp 2222’ye kısa sms atmadığınız sürece bu kampanya da kalmaya devam edebiliyorsunuz.

-Daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz 532 ve 532 532 0000 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir ya da en yakın Tukcell İletiişim Merkezlerine başvurabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir