Turkcell Aylık 250 MB İnternet Paketi Kampanyası

Turkcell’den Hazır Kart aboneleri için, Kimse İnternetsiz Kalmasın kampanyaları devam ediyor…

 Aylık sadece tüm vergiler dahil 14 TL ödeyerek sahip olabileceğiniz 250 MB’lık internet paketine sahip olabiliyorsunuz. Tek yapmanız geren, ABONE 250 MB yazarak 2222’ye kısa sms atmanız. Buna ek olarak 532 Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak ya da Turkcell iletişim noktalarına giderek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Ücretlendirme periyodu 100 KB’dir. 100 KB’nin altında kaldığınızda, 100 KB olarak değerlendirilecektir.

-Her kullanımız ardından size paketinizde kalan miktar kısa sms ile gönderiliyor, böylece siz de hesabınızı biliyorsunuz.

-Paketin kullanım süresi 30 gündür. Paketinizi iptal ettirmediğiniz sürece kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

-Paket kampanyasından ayda 2 defa yararlanabiliyorsunuz. İkinci pakete geçtiğinizde bir önceki paketinizden kalan bakiyeyi son kullanım tarihine kadar kullanmaya devam ediyorsunuz. Fakat kalan paket bir sonraki aya devrolmuyor.

-Kalan paket bilgilerinizi, KALAN yazıp 2222 ye kısa sms atarak ya da aylık 100 MB iin *123*39# ve aylık 250 MB için *123*104#’yi tuşlayarak ücretsiz öğrenebilirsiniz.

-Bir üst tarifeye geçmek istediğiniz zaman, paketinizi iptal ettirmeden 532 Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da Turkcell İletişim noktalarına giderek bilgi ve destek alabilirsiniz. Üst pakete geçtiğinizde mevcut paketinizden kalan bakiyeleri paket yenileme tarihine kadar kullanmaya devam edebilirsiniz.

-Detaylı bilgi almak isterseniz en yakın Turkcell iletişim merkezlerine uğrayabilir ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir